Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik a macskajaj-kaják?

Mik a macskajaj-kaják?

Figyelt kérdés
másnaposságra milyen jó ételek vannak?
2010. jan. 1. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

hehe:D

Látom te is...:D

Sok ásványvíz-víz, sok alvás..én délután 3 kor keltem, mert tudtam, hogy ha hamarabb kimászok az ágyból véégem :D

Vegyél be c vitamint, vagy multivitamint.Sok gyümölcs.Nagy Wc is sokat segít, ürül a szervezetedből a káros anyagok egy része :)

Kitartás, holnapra jobb lesz.

2010. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Korhelyleves,vagy egy jó forró húsleves jó csipőssen..,a gyomornak jót tesz mind a kettő;)
2010. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha mégis másnapos lennél…

Ne áltasd magad. A másnaposság nem más, mint mérgezés! Picit többet ittál a kelleténél, és ébredés után fáj a fejed, szomjas vagy és cserepes a szád. Persze a vércukorszinted is a béka popsija alatt mocorog, mert a májad az alkohol kipucolásával foglalkozott, míg aludtál és egyéb teendőire nem jutott energiája! Ilyenkor előfordulhat, hogy remegnek a végtagjaid, rosszul vagy és szédülsz. Még egy rossz hír, ha az alkohol még a gyomorszöveted is gyulladásba hozta, hányingert is érezhetsz…

Jó, most, hogy már lelkiismeretfurdalásod van, lássuk mit is tehetsz a helyzet enyhítéséért!

Mindenképpen egyél! Az étel stabilizálja vércukorszinted, és a megfelelő táplálék pótolja az elveszített B- és C-vitamin mennyiséget. Jót tesz egy nagy pohár narancs- , paradicsom-, vagy sárgarépalé, tojás bármilyen formában, vagy egy szelet barna kenyér mézzel.

A testi panaszok enyhítésére vegyél egy jó fürdőt, aromaterápiás tusfürdővel!

Mivel a bevitt alkohol miatt csökken az oxigénszint is szervezetedben, nagyon fontos a légzőgyakorlat. Ülj törökülésben és húzd ki magad! Lélegezz mélyeket lassan, belégzéskor tartsd benn egy-két másodpercig a levegőt, majd lassan fújd ki!

Ennyi a minimum, amit megtehetsz magadért, egészségedért és nőiességedért!

2010. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Sok szénsavas, hideg ásványvíz, akármi jóóó meleg étel meg egy izmos kávé. Ez a kombó engem pillanatok alatt helyrerak.

Ja és igen,a nagywczés is rengeteg segít, bár a sok pia megf0satja az embert xD de hát istenem... Jobbulást! :)

2010. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó vagyok.Ez nem csak nőknek,hanem férfiaknak is szól!:)
2010. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%
úgy tudom, egy aspirin vagy ilyesmi is jóó
2010. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Én éppen savanyú uborkát eszek.

A Wc-t mindenki írja.Igen jó is lenne,de,ha 1xűen a természet nem úgy akarja.

Én 3 órát aludtam és most voltam futni.Teljesen fitt vagyok.

2010. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legjobb, ( legalabbis nekem) ha csinalok bundaskenyeret(tojas, kenyer, melegkaja-tehat, 3 in 1), ehhez egy kis paradicsomot, es paprikat enni ( kell a vitamin),utana pedig egy nagy pohar 100%-os gyumolcsle.

Nagyon sok folyadek, ha lehet asvanyviz,tea(eredeti citrombol), gyumolcslevek.

Aztan ajanlott a tronolas a klotyon.

Ebedre jo kis husleves( a zacskos kinai is megteszi nekem ha nincs erom mashoz), sok csipossel. Meg sultkrumpli ketchuppal( lehetoleg , amiben van paradiscom).Nekem leginkabb azolajos kajak valnak be ilyenkor.De nehany baratom a kajara se bir nezni, mig en nagyban zabalok...izlesek es pofonok(:

2010. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!