Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a Sertés McFarm szendvics...

Mi a Sertés McFarm szendvics angol neve?

Figyelt kérdés
u.i.: google-eztem+átnéztem a www.mcdonalds.com-ot is de nem találtam meg. Ha esetleg valaki tudja, spanyolul a nevét azt is írja meg légszi! köszi :)
2009. dec. 30. 14:13
 1/4 anonim válasza:
Kucumcfarm
2010. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi Angliaban eltunk, de nem emlekszem, hogy lett volna olyan szendvics, mint a magyar McFarm.

McRib-re emlekszem egyedul, egy ideig az volt az egyetlen, ami disznobol volt, de eltunk, csak marha, hal es csirke szenya maradt.

Nem mindenhol van am akkora erdeklodes a disznohus irant, mint Magyarorszagon, az angoloknal is a marha es a csirke van az elso helyen, azutan jon talan a diszno, de az sem kizart, hogy meg a baranyt is jobban eszik. (Kiveve persze a bacon-t, az disznobol van es fogy rendesen.)

2010. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi 2. kommentelő :)
2010. jan. 8. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A masodik vagyok. Szivesen. Viszont csak most vettem eszre, hogy eltunt helyett eltunket irtam. Nem eleg, hogy ekezeteim nincsenek, de meg betuket is cserelek...

Bocsi.

2010. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!