Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb paleolit...

Melyik a legfinomabb paleolit tészta, kenyér?

Figyelt kérdés
Linkeljetek légyszíves! Bevált receptek is jöhetnek! Köszönöm!
2014. márc. 18. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ősemberek ettek gabonát? Jó tudni. Szerintem nincs paleolit tészta vagy kenyér.
2014. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előbb talán utána kellene nézned.. :)
2014. márc. 19. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnál felvilágosítani? Wikipédián csak ennyi volt.
2014. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Korábban nem írtam be, mert mi az, hogy legfinomabb? A nekem legjobb receptek zömét magamnak kellett kikísérleteznem, hiába vannak tele a paleo blogok kenyerekkel. Nyilván ízlés dolga is ez, illetve én eleve olcsóbbakat szeretek kikísérletezni, napi "használatra". Nem tudok magkenyér vagy hasonló nélkül jóllakni paleósan, ez van, de ebben nem látok problémát.


A nagy kedvencem viszont véletlenül nem saját. Ez nem sima kenyér (drágább is annál, de azért még nem olyan vészes), annál érdekesebb, sajtos cucc. Inkább magában evésre való, de arra szuper.

Egy picit más verziót láttam először (de az nem tudom, hol van), abban szerecsendió is szerepel. Minimum dupla adagot szoktam készíteni (ez nekem 12 nem apró muffin, mert muffinsütőben sütöm, remek úti étel is), lényegesen kevesebb sajttal, a kihagyott mennyiség helyett kis vajjal. Rengetegszer megsütöttem már, pompás ízű és állagú, ahogy írtam, a sajtmennyiséget módosítottam, de bármi máshoz nyúltam, az rontotta a minőséget (egyszer kevesebb mogyoróm volt és dióval pótoltam, na az még belefért :D).


[link]


Tészta alatt mit értesz? Sütit? Kifőtt tésztát? Ha már itt tartunk, galuskához a mandula vált be nekem, messze az a legjobb.

2014. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!