Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » KOLLÉGISTÁK! Ti mit szoktatok...

KOLLÉGISTÁK! Ti mit szoktatok egész nap enni? És mennyiből jöttök ki átlagosan egy nap?

Figyelt kérdés
SZTE-n tanulok és sokszor egyszerűen nem tudom mit egyek.Ha beülök egy étterembe vagy egy hamburgereshez/pizzázóba akkor ott kapásból elmegy egy ezres.És az még csak 1 étkezés.Szendvicset meg nem akarok egész nap enni.
2014. márc. 12. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

R: szendvics

E: egyetemi étteremben menü

V: szendvics


Közötte: gyümölcs, joghurt, esetleg péksüti

2014. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 3 éve végeztem, de nagy általánosságban főztem magamnak. Amikor jó fejekkel laktunk együtt közösen oldottuk meg. Egyetemi menzán csak nagy ritkán maximum havi egy-két alkalommal ettem.
2014. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kollégiumban jön el a zacskós levesek ideje. :)

Mi szoktunk venni tésztát Knorr-os alapporokat (sajtszószt,carbonarát) ebből bőven meg van egy étkezés és nem kerül 1000ft-ba...de sütöttünk már tojást, bundáskenyeret mikor milyen kedvünk volt. :)

2014. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy heti napi egy pizzázás árából (6-8000) tudsz venni egy turmixot, vagy van otthon egy felesleges és elhozod, azzal bármit, édeset, sósat, pld megfőzöl egy kiló rizst, eltárolod a hűtőben, reggelire turmixolsz hozzá egy kis joghurtot, teszel bele gyümölcsöt, vagy lekvárt is turmixolhatsz bele. ebédre: salátát, pld káposztát, répát, sonkát, virslit, vagy melegített főtt rizsel, joghurttal, zöldséggel krémlevest. vacsira meleg vagy hideg szendvicskrémet. ha összefogsz valakivel és jóban vagytok, felesben csináljátok, időt, pénzt takaríthatsz meg és felfoghatod jó bulinak is a közös főzést.
2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem régen nyílt az EHÖK menza, minden SZTE-snek 300 forintért adnak egyszerű, de kétfogásos ebédet.

[link]

2014. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a koliban a párommal magunknak főztünk: reggelire vacsira sokszor ettünk "vasalós" melegszendvicset, főztünk bolognait, csirkemellet sütöttünk sokszor, palacsintát, rántott húst, sültkrumplit, szószokat csináltunk, zöldséglevest, korhelylevest, rántottát bundáskenyeret, mákos tésztát. Volt, hogy pizzát rendeltünk, nagyvárosokban már 690-800Ft körül már 32 centist adnak.

Most hirtelen ezek jutottak az eszembe. Előre is főzhetsz, pl este amit főzöl vacsira, abból maradjon másnapra ebédre is, így csak elég megmelegíteni és ott a főtt kaja. Ha van fagyasztós hűtő a szobában, akkor ha hazamész otthonról is hozhatsz ellátmányt, ami egy darabig elég (vagy végszükség esetén jól jöhet).

2014. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!