Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mc Donald's-ba szoktatok...

Mc Donald's-ba szoktatok "lopni" cukrot, sót, borsot? Amúgy ezek miért vannak kirakva?

Figyelt kérdés
Szoktatok úgy elvenni belőle, hogy ott használjátok, vagy inkább otthonra viszitek (ez utóbbit értem én "lopásnak" :D )? Mert ugye elvileg arra a célra van, hogy akkor és ott használjuk, de ki az aki pluszban megakarja még sózni a már amúgy is sós krumpliját? :D

2014. jan. 16. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, van! :)
2014. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Hibiscus Francesco válasza:
93%
Én szoktam szívoszálat sót meg néha borsot egy 5-6 dbot mindegyikből.Bőven benne vannak az ott vásárolt termékek árában.
2014. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én is szoktam venni belőlük. :) Én citromlevet is vinni szoktam onnan. Mindent ott eszünk-iszunk meg. Haza még semmit sem hoztam, maximum édesítő tablettát. De amúgy mindenből szoktam venni 1-2db-ot.
2014. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amit lehet hazahozok , meg a poharamat is többször újra szoktam tölteni , még sosem szóltak érte.

Na mondjuk szép lenne , ha szólnának ....

Mikor egy nyomorult szendvicsért elkérnek ezer forintot ...

Szét kell "lopni" az agyukat , nekik ez bele van kalkulálva .

Egy milliárdos cégről beszélünk , nem fognak holmi fél dekás kecsapon meg szívószálon kiakadni mikor kamionszámra hordják nekik ...

Aki meg azt írta , hogy proli szokás ...

Te talán valami újgazdag veréb vagy , aki az apja pénzén zabál műkaját és le mered prolizni azt , aki el mer venni 1 db szívószálat ?

Menj már arréb hallod .

Písz

2014. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!