Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baj ha sok szőlőcukrot eszek?...

Baj ha sok szőlőcukrot eszek? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 00:27
 1/6 anonim válasza:
Először is, a cukor nem egészséges, főleg nem a szőlő cukor. És nagyon nem tesz jó az inzulin szintednek, ami eléggé nem hangzik jól... Ráadásul, ha a hasad beszélni tudna akkor, te már lelki beteg lennél.
2014. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem bántásból/csesztetésből írtam, csak neked akarok jót... Hogy az immunrendszered jól működjön, illetve hogy egészséges legyél...
2014. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Éppen ezért, mivel a szőlőcukor egy tömör cukor bomba, ezért nem ajánlom a TÚLZOTT fogyasztását. Valamikor lehet néha, néha, de nem egyfolytában, mértékkel.
2014. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hacsak nem akarsz cukor beteg lenni... Bár, gondolom szeretnél még életedben, legalább egy cukros élelmiszert is elfogyasztani úgy, hogy ne dagadjon be bármilyen testrészed, és vigyenek el a mentők... Ezért, ne egyél annyi szőlőcukrot.


~ Remélem segítettem!

2014. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arimateia válasza:

Utánaolvastam:


Egy átlagos felnőttnek napi 120 grammot javasolnak, az efölötti mennyiség zsírként raktározódik.

Az agyra, szívműködésre, izomzatra jó hatással van, az immunrendszert viszont megterheli és az anyagcserét is hátráltatja.


Nem tudom, nálad mennyi az a sok. Én nem eszem rendszeresen, de ha elkezdem, akkor nem tudom abbahagyni, 2 zacskót simán benyomok.:) És csak a mentolosat szeretem. Rám olyan hatással van, hogy egy csomót nevetek meg poénkodok tőle. Bár ez lehet a mentoltól van, mert most olvasom róla, hogy szelektív opioid hatása van.:)

2014. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Banderas74 válasza:

Szerintem sok a 120g .

Gondolj bele, bármi ami keményítöt tartalmaz (burgonya, gabona liszt, rizsa) és elfogyasztod a vékonybélben cukorrá alakul az emésztés folyamán.

A felvágottakba rakott kukorica fruktózt már nem is említem.

Persze a cukororvosod erről nem fog beszélni :D Anyagi okokból

2014. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!