Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért mennek tönkre a dolgok...

Miért mennek tönkre a dolgok a hűtőmben?

Figyelt kérdés
Néhány hete vettem egy új hűtőt. Mindent ugyanúgy, ugyanolyan csomagolásban tartok benne, mint a régiben. Mégis minden tönkremegy, pedig korábban ilyesmi szinte soha nem fordult elő. A 4 napja vásárolt trappista sajt penészes, és olyan szaga van, hogy arról jobb nem beszélni. A felvágott, amit tegnap délután vettem még ehető ugyan, de kezd olyan furcsán ragacsos lenni, holnap már nem biztos, jó lesz. Próbáltam már hidegebbre, aztán kevésbé hidegre állítani, de semmi változást nem észlelek. Van valakinek bármi ötlete?
2013. nov. 26. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

talán nem jól hűt, vagy nem jó a szabályzója

ha feljebb tekered nem érzed hogy hidegebb lenne benn a levegő?

Én ha feltekerem akkor már szinte megfagyasztja a levest is az enyém

2013. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztosan jól működik, tettem bele egy hőmérőt is, hogy lássam. Ha teljesen feltekerem, a felső polcon már majdnem fagyaszt.
2013. nov. 26. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor passz...

esetleg az ételek minősége rosszabb

2013. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ételekkel lesz a gond. A hűtő csak hűt. Ha tartja az állandó hideget, akkor a gond az élelmiszerekkel lesz.
2013. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!