Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktátok enni a...

Ti mivel szoktátok enni a földimogyoró krémet (peanut butter)?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a sós mogyoróvajat kenyérre vagy kiflire kenve szoktam enni általában. De van hogy simán magában vagy ropival.
2013. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a klasszikus megoldást szeretem: egy mogyoróvajas kenyér és egy lekváros egymásra borítva, kicsit megpirítva. Nagyon finom, főleg sós mogyoróvajjal, mert az ellensúlyozza a lekvár édességét, a lekvár pedig enyhít a mogyoróvaj sűrűségén.
2013. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben merőkanállal :) Amúgy kenyérrel,tejjel.
2013. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És valami gyümölcsel mondjuk banánnal próbáltad már? Mert én úgy hallottam, hogy az amerikaiak nagy szeretettel eszik úgy hogy kenyér és rá a mogyoróvaj és még arra szeletelt banán. Vagy még kenyér rá mogyoróvaj és arra lekvár. Valaki ezeket kibpróbálta már? Vélemény róluk???
2013. nov. 23. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is lekvároskenyérrel szeretem, vagy egy pirítóson egy réteg lekvár egy réteg mogyoróvaj.

Amúgy ti hol veszitek? Én Magyarországon még csak a Lidlben láttam.

2013. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy ettem banánnal, hogy a háromszög szendvicssütőben összesütöttem, nem volt rossz, de kevésbé sós mogyoróvajjal szerintem jobb lett volna. Odakint lehet kapni azt is. Amúgy nálunk én is még csak a Lidlben láttam, de ott csak egyféle van, ami nagyon darabos és elég sós. Ami mondjuk finom, de nem jó mindenhez.
2013. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van a nagyobb tescokban is,igaz nem valami olcsó...
2013. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én ma vettem a Tescoban 790 ft-ért, de csak Tesco-s márkában találtam, tehát semmi olyan amerika márkás sincs mint a Lidl-ben.
2013. nov. 23. 23:24
 9/12 anonim válasza:
én tánrott csirkére kenem. de van h. kenyérre de azt már meguntam. de egyszer már magában is ettem. de csirkének mártásnak sokkal jobb
2013. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Cookiet szoktam mogyorovajjal kesziteni es amerikai palacsintat,akkor a tesztaba a vajat mogyorovajjal helyettesitem. Nagyon finom. Legkozelebb a wafflet probalom ki igy. A British Storebol rendelek,tobbet egyszerre, a spajzban elall. De a Culinarisban is lehet kapni,mint hallottam,ki is probalom,ha arra jarok.

Egyebkent kostoltam mar piritott toast kenyeren es bagelre kenve is kulfoldon,izlett,de sajnos itthon meg nem talaltam igazan finom bagelt. Ha tudtok jo bagel receptet vagy lelohelyet,szivesen fogadom.:)

2013. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!