Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan kajából ettem amiből...

Olyan kajából ettem amiből egy egér is. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Egy tálban volt az asztalon ebédmaradék, az előbb ettem két-három falatot belőle. Utána, mikor anyukám kijött a konyhába, mondta, hogy ne egyek belőle, mert látta, ahogy egy egér mászkált rajta. Lehet belőle bajom?
2013. okt. 19. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Részvétem, mi szántóföld mellett lakunk s bizony néha bejön az egér. A macska egyszer elkapta (amikor a házban volt), egyszer nem (amikot a pincében), de eltűnt.

Korábban is laktam falu szélén, állattartók mellett, olykor volt egér, de elkapta a macska vagy mi magunk. Egy ponton feltűnik, hogy van, onnantól csak idő kérdése, mert nagyon elszántak vagyunk, nem maradhat. Szerencsére nem volt gyakori eset, gyerekkoromban egypár évente egyszer (macskánk mindig volt, a szomszéd macskája pedig a patkányt is megfogta), amióta itt lakunk (2 éve), évente egyszer fordult elő ilyesmi.

2013. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kidobta, de én már előzőleg ettem belőle.
2013. okt. 19. 22:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem miért nem akkor,rögtön dobta ki...
2013. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 doboszoli ***** válasza:

Ne pánikolj! (már úgyis megtörtént)

Az egér valóban terjesztHET különböző betegségeket, ezért a háztartásban nem szabad megtűrni, de arra, hogy pont a "Te" egered vírushordozó, kicsi az esély.

2013. okt. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bumbi02 ***** válasza:

Azt a részt én se értem, hogyha anyud látta hogy egér mászkált rajta, miért nem dobta ki azonnal..


De amúgy, ha az egérnek nem lett baja, neked se lesz..: ) Csak nem főz olyan rosszul anyud..

2013. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
sietett elfelé, mert lekéste volna a buszt, nem fordulhatott vissza kidobni a kaját, csak futólag látta.
2013. okt. 20. 12:27
 17/17 anonim válasza:
Jajj most teljesen mindegy hogy miért nem dobta ki emberek, lényeg hogy nem dobta ki és evett belőle.Igen lehet bajod tőle, erre 3% esélyed van, nem kell parázni.Mint az előttem szóló nem tudom hányadik ember is írta, nem pont a "TE" egered lesz a vírusterjesztő.Szóval nem kell megijedni.
2013. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!