Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi felvágottat esztek meg...

Mennyi felvágottat esztek meg 1 nap?

Figyelt kérdés

Mert én szerintem sokat eszem. 20-30 dekát is meg tudok enni, mert nemcsak eknyérhez esik jól, hanem magában is, és így lakom jól igazán. Ez bármilyen felvágott lehet, nagyon szeretem őket. Anyu szerint ez nagyon sok, nem is vesz nekem, csak 10-20 dekát 2-3 napra, s mindig megkapom, hogy spóroljak vele. Nem vagyok kövér, csak szeretem a felvágottakat, és tudom, hogy ki kéne tartania az adagnak, de nem megy.


24/L, 158/60


2009. nov. 5. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
gyakran van, hogy naponta megeszek ennyit, mert csak zöldséget eszek hozzá, kenyeret nem. évek óta csinálom, és még semmi bajom.
2009. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 igabcsy ***** válasza:
100%

Egy falatot sem.

Egyszer elolvastam mi van bennük, azóta nem eszem felvágottat. Gondolni sem szeretek rájuk.

2009. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hogy elhízol-e hanem hogy mennyi vegyi vackot eszel meg így. Arról nem is beszélve milyen drága mulatsság.
2009. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A felvágottakra én is könnyen elcsábulok, nagyon szeretem, bár tudom azt is , hogy egyáltalán nem a legegészségesebb fogások közé tartozik, és ha minőségit akar az ember venni, akkor meg drágább mint a színhús, ezért ritkán vásárolok felvágottat, de bizony nálam a fél kg elcsipegetése egy nap alatt simán nem jelent problémát, több is menne, na de hol ahatár???? zöldséggel és hamlettel pedig tiszta fogyi menü
2009. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

látod, elég különlegesnek számítassz. De ha szeretd, akkor egyél, ammenyi jut. Attól, hogy pluszban eszel-e kenyeret, nem lesz több felvágottatok. Jó étvágyat hozzá!

Vedd meg MAGADNAK, AKKOR nem fog a család rajtad csámcsogni!

2009. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez bizony pác-só-függőség :)
2009. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!