Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a Rosinter Bonus...

Mit kezdjek a Rosinter Bonus ebédjegyeimmel?

Figyelt kérdés
A párom munkahelye ad Chéque Déjeuner étkezési csekket, és van mellette egy 1000 Ft-os Rosinter ebédjegy. Ha nem vagyok fővárosi, akkor dobjam ki?
2009. nov. 4. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

add el neten.

nekem is van...de képzeld.. átverés..

mi voltunk multkor pesten étterembe (fridays,mammut II.)

és csak 2 ezer vagy 3 ezer ft fogyasztás után használható fel,és akkor is csak a fele fizethetö ki vele.

Tehát mi fizettünk 8ezret kajáért, és 3 jegyet kértek el, mert 680 a szervizi dij, tehát kb 7000 a kaja.. igy 3500 a fele, de az 500 at meg nem tudod kajajeggyel, igy azt is kézpénzzel kellett kifizetni.

Végülis 3 adagból 1 ingyen volt, de mégsem olyan nagy jó mint ahogy azt az ember gondolja...

2009. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, én is úgy látom, hogy elég macerás, mert csak 2000 ft felett lehet használni, akkor is csak úgy , ha az étkezési csekkel fizetsz. Legalábbis én így értelmezem azt, ami rá van írva. Tehát ha te készpénzzel fizettél, akkor még szerencséd is volt, hogy elfogadták.
2009. nov. 5. 07:27
 3/5 anonim válasza:
100%

Kedves Érdeklődő és Válaszadó!


Mindenekelőtt engedjék meg, hogy megköszönjem Önöknek megtisztelő figyelmüket és véleményezésüket BONUS KUPON-unkkal kapcsolatban.

Engedjék meg, hogy megosszam Önökkel észrevételeimet levelezésükkel kapcsolatban:

1) A Dejeneur csekkfüzetbe KUPON-unk PLUSSZ LAPKÉNT kerül be.

Ez annyit jelent, hogy a megszokott ÉRTÉK FELETT jelentkezik AJÁNDÉKKÉNT.

(Amennyiben ez nem így van, kérem keressék fel munkáltatójukat és jelezzék mindezt neki.)

2) A BONUS KUPON (ahogy ez a címoldalából is következik) nem "étkezési-, v. ebédcsekk", hanem AJÁNDÉKKUPON, melynek -mint minden kedvezményre jogosító KUPONNAK- beváltási feltételei vannak. E feltételekről szóban-,v. írásban a fogyasztási helyszínen kérésre részletes információval szolgálunk.

3) Minthogy a KUPON plusszban INGYENESEN AJÁNDÉKKÉNT jár a Cheque Dejeneur csekkfüzetekben, ezeket készpénzre váltani nem lehet, megvásárolni pedig nem ajánlott.

4) A felhasználással kapcsolatban véleményem szerint nem érdemes a kupont kidobni, mert fejenként és alkalmanként 1000-1000 HUF kedvezményt tud biztosítani üzleteinkben a felhasználási feltételek betartásával.

Várjuk Önöket szeretettel Éttermeinkben!

Tisztelettel:

B. Zoltán

Üzletvezető

2009. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mennyivel egyszerűbb lett volna a kupon aljára ....rendelése leadása előtt érdeklődjön ..... szöveg helyett odaírni, hogy 2000 ft. felett és csak a kaja fele fizethető vele!
2010. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a Rosinter Bónus 1000 ft-os jegynek a hátoldalára rá van írva az információ amit hiányol, hogy 2000 ft felett és max. 1000 ft értékben. Nem is ez a bajom.

Kedves B.zoltán üzletvezető tudom, hogy nem Ön a hibás, és az éttermük részéről egy szép gesztus ez a bónusjegy, csak egy nagy baja van, hogy sokan vagyunk vidékiek. Tudom , hogy erről Ön nem tehet. Mi vagyunk a hibásak, mert vidéken élünk és sok minden a fővárosiaknak nyújtott kedvezménytől, mint pl.ez is elesünk.Mi pedig örüljünk mert mi legalább kapunk cheque dejeuner ebédcsekket, mert van aki még ezt se.Tudom, hogy ez nem vigasz, de e van.

2010. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!