Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A boróka és az áfonya az más...

A boróka és az áfonya az más növény? Teljesen egyformának tűnnek, mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Áfonyát akartam venni, és otthon vettem észre, hogy az van ráírva, hogy boróka. Most ez áfonya, vagy nem? Nem látok szembetűnő különbséget.

2013. szept. 1. 15:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azóta több emberrel beszéltem, és eddig senki se tudta milyen a boróka pontosan. kb 10 emberrel.
2013. szept. 1. 23:23
 12/13 Daftman válasza:
Valóban hasonlítanak egymásra, de két teljesen különböző növény. A legnagyobb különbség, hogy az áfonyapálinka igazán finom, a borókapálinka viszont szörnyű :)
2014. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem az az erdekes hogy "borovnica" az afonya szerbul. Ranezesre meg hasonlit is a ketto igy erdekes picit a hasonlosag. Igaz ket teljesen mas cucc a ketto. Nem veletlen valami szlav nyelven volt rajta felirat?
2017. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!