Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A dobozos vagy a zacskós...

A dobozos vagy a zacskós tejet szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor azt mondják, hogy a dobozos tejnek van egy fura utóíze én mégis azt szeretem jobban. :-)

Ti?


2009. okt. 26. 17:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi bocitejet. Szerencsénk van, felénk házhoz is szállítanak, 170 Ft/l, olcsóbb is, mint a bolti. Már meg sem iszom a bolti tejet, akár zacskós, akár dobozos. Sőt, a tartós tejektől még hasmenésem is lesz.
2009. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én a boci tejet nem szeretem :-) de sokan mondják, hogy finom :-)
2009. okt. 26. 17:53
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább szokás dolga. Korábban zacskós tejet ittam, fincsi volt akkor, utána egy darabig a kimért tej volta nyerő, mostanában pedig csak dobozost iszom. Hihetetlen de én is megszoktam a tartósító ízét, amit már hiányolok a többiből..
2009. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
én tehenes vagyok, de az az Alföldi kancsós tej, piros csíkos tej, a felfújt fülű, amin műanyag boci képe látható, ez nekem is ízlik, pláne 160 ft.
2009. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A tej egészséges,csak vannak,akik ellenzik.Én is házitejet veszek,de ha nincs akkor a zacskós.Azt ugyanis csak pasztörizálják,a dobozosokat pedig még hőkezelik is.
2009. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

házi kecsketej! jó zsíros,de minden más tejnél finomabb:D


bele is hülyülnék ha nem ihatnék tejet (minden nap egy bögre tejeskávé,vasár-,és ünnepnapokon tejszínhabbal:D)

2009. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A zacskós szerintem finomabb, de mindig dobozosat vesznek a szüleim és ezzel semmi bajom nincs.
2009. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A dobozosat :D A zacskós olyan víz ízű szerintem. Mondjuk a dobozos meg gondolom a tartósítószer miatt finomabb
2009. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
Olvassatok utána: a tejben gennybaktériumok vannak, ezért /is/ kezdi azzal az onkológus a rákos betegnél, hogy megtiltja a tejet! Lehet csodálkozni és lepontozni!
2009. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Házi kecsketej a legjobb! :) :) Meg sajt is.

Amúgy ha bolti akkor zacskós kizárva, esetleg akkor ha frissen van bontva. De úgy se nagyon...dobozos a jó, de az üveges még jobb. :)

2009. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!