Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert eg/faj a hasam a dinnyetol?

Miert eg/faj a hasam a dinnyetol?

Figyelt kérdés
Nem tudok ugy megenni par flat dinnyet, hogy utanna hosszu percekig ne fajjon tole a gyomrom..

2013. aug. 7. 23:52
 1/2 anonim válasza:

Hát először is nyitogatni kéne a helyesírási kéziszótárt.

Másodjára meglepő módón lehet hogy még nem fedezted fel de vannak ékezetes betük is.

Harmadjára:

Nem tudom de szerintem több gyömölcsöt/zöldséget kéne enned lehet a szervezeted nem szokta meg hogy nagy menyiségü dinnye befogadására. De mivel azt mondtad hogy picit eszel lehet hogy nem birja a szervezeted az egyszere bevitt sokk vitamint és nem tudja gyorsan leboltani.

Azt javaslom hogy egyél több gyümölcsöt/zöldséget :D

2013. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudok helyesen irni, az mar egy mas dolog, hogy elirtam. :)

Masik. Kepzeld, nincs ekezetem, angol laptop - angol billentyuzet. Ha nem fedezted volna meg fel, az angol nyelvben nem tul gyakori az ekezet. :)

Eleg sok gyumolcsot eszem, ezzel nem lehet gond.

Es igen, eleg ha par falatot eszek es pusztulok meg.

2013. aug. 14. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!