Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megigyam vagy kiöntsem?

Gorgo 20 kérdése:

Megigyam vagy kiöntsem?

Figyelt kérdés
Tegnap estéröl marad meg egy üveg pezsgő nyitott állapotban a szobámba, se betömve se hűtve nem volt kb 20 orát állhatott...
2013. aug. 2. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapd be a hűtőbe, aztán már ihatod is, semmi baja sincs.
2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bajod aligha lesz tőle, más kérdés, hogy így már nem éppen fog megfelelni a nevének.
2013. aug. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem romlott, de bubi nélkül nem az igazi.

Ha behűtöd simán megihatod.

2013. aug. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én valami sültbe tenném,olyanba, amihez kell egy kis pia... a kajából nem fogod hiányolni a szénsavat(főzés közben az alkohollal együtt az úgyis távozik), viszont az íze belekerül...és ha sültbe teszed, akkor hideg se kell legyen,de mindenképp sütés előtt vagy közben locsold rá...
2013. aug. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy hemzsegnek a bogarak a szobámban, én most nem hiszem, hogy meginnám. Biztosan úszkálna benne néhány, alkoholban tartósítva...
2013. aug. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már kiöntsed, ha jó íze van idd meg nyugodtan.
2013. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önts hozzá egy kis jéghideg szódát, visszaadja a kiszállt szénsavat. jó hidegen, mint egy fröccs el megy az még.
2013. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat végül lehűtöttem és lehúztam egy húzásra, nemszaroztam :D
2013. aug. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!