Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet ice'n go fagyit kapni?

Anonymus.lány kérdése:

Hol lehet ice'n go fagyit kapni?

Figyelt kérdés

nagyon rég óta szeretnék már végre enni, ugyanis ez a kedvenc fagyim. Már hallottam hogy a westendben lehet kapni

Elmentem oda is, de nem volt. Könyörgöm mondjatok valami helyet, ahol tudnék enni. Ja, és lécci ne az állatkertet meg efféléket írjatok, hanem valami olyan helyet, ahová nem kell külön belépőt kérni. Még egy feltétel: lehetőleg Budán legyen. köszike



2013. jún. 24. 13:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
57%
Az Elevenparkban is lehet kapni, de legfőképpen strandokon és a Balatonon.
2014. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
81%
West Endben van!Ott a mc donalds közelében van egy kávézó és az elött egy kis gépben és a Rómain is lehet kapni nyáron😋Nekem is a kedvenc fagyim👌
2016. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Margitszigeten van egy olyan hely h kőbüfé és ott lehet venni de az nem ice n go hanem vmi hasonló van csokis vaníliás epres es ragos es 500 ft de eleg pici 60grammos de nem rossz :)
2018. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Az ice’n’go valóban magyar termék! Siófokon gyártják, külföldre is szállítanak. Egy koreai személytől származik az ötlet, hogy lehet ilyen fagyit gyártani, a találmányát pedig eladta egy magyar embernek:)
2018. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!