Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerinted is rossz a Manhattan...

Szerinted is rossz a Manhattan Mojito jégkrém?

Figyelt kérdés
Hipermarketben vettem, limitált kiadás volt és drága. Olyan mint a fogkrém, citromot pedig elnyomja a menta. Ki lett kaparva a wc-be.

2013. jún. 13. 14:59
 1/7 anonim válasza:
egyetértek:) nagyon csalódás volt.. én is kiöntöttem. elnyomta a jellegzetes citrom izét a "menta" :s
2013. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
T.T olvasni is rossz... a mojito mentás koktél... ennyire meglepő, hogy menta íze volt? :D hhh jelenleg ölni tudnék egy doboz mentás fagyiért :/
2013. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy mentás. Korábban meggyeset ettem, ami nagyon nagyon finom volt. Mivel a Mojio drágább volt és még limitált is azt hittem valami csodálatos lesz.


Te tényleg szereted? Fújjj

2013. júl. 9. 21:08
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is finom a mojito, viszont a Pina Coladas, szintén limitált kiadás, sokkal finomabb. (ananász és kókusz)
2013. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez az ananász és kókusz érdekesen hangzik...


Ajj ne már, neked is ízlett a Mojito! Egy..egy izé nagy vödör fogkrém volt az egész. Hogy lehet ezt szeretni el sem tudom képzelni.

Hibás a nyelvetek. :P

2013. júl. 27. 20:28
 6/7 zabmester ***** válasza:
Én most próbáltam ki, és szerintem ez a legfinomabb fagyi, amit valaha ettem :D Mondjuk én magát a koktélt is szeretem. De tényleg nem értem, hogy lehetett meglepő, hogy mentás, hiszen a csomagoláson is szerepel a mentalevél :)
2014. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon ízlik, legszívesebben megenném egyszerre az egészet :)
2015. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!