Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogy készülnétek fel egy...

Ti hogy készülnétek fel egy evőversenyre?

Figyelt kérdés
milyen technikát alkalmaznátok evés közben? Előző napon ennél?
2013. jún. 1. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
pl. ha megkéne enned egy óra alatt 20 chilis hotdogot vagy 30 mini pitásgyrost:D
2013. jún. 1. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Előtte 2-3 napig nem ennék. Viszont innék egy csomó bubis vizet, mert attól mindig megéhezek. Sok szerencsét!
2013. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is megtanulnék nem úgy sietni az evéssel, hogy csak tömöm-tömöm és nyelem-nyelem, mert így hamar eltelít, és hamar úgy fogod érezni, hogy nem fér beléd több. Tanulj meg gyorsan rágni, tanulj meg úgy enni, hogy amennyire csak lehet, megrágod, és csak úgy nyeled le. Lehet, hogy így egyet több idő alatt eszel meg valamennyivel, de nem fog eltelíteni annyira hamar, tehát hosszú távon jobban jársz. Mert ugye ha a 30. percnél már kifelé kívánkozik, akkor a következő fél órában már igencsak lelassulsz. Viszont megrágva a kifelé kívánkozás később fog eljönni.

Szerintem.

2013. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen kb én is igy készülnék fel :D

Szoktam nézni a Fald fel Amerikát és elég durvaa.. néhau gy gondolom hogy énis simán legyürném a kaját pedig a 175centimhez vagyok 54 kiló de birnék enni :D

Köszi a válaszokat

2013. jún. 1. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen ennék előző nap.


Aki nem, az szimplán hülye. Köztudomású biológiai tény, hogy a gyomor annál jobban tágul, minél többet eszel. MAgyarán az előtte lévő napokon is sokat kell enned, aznap előtte pár órával ne egyél maximum.


Az éheztetés hatására szűkül a gyomor, magyarán kb. 3 hotdogtól tele lennél.


A 2. jó technikákat írt.

2013. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám,hogy ennék előző nap normális adagot viszonylaag sokat zöldségből meg ízetlenebb kajákból,hogy másnap nagyon kívánjam a nehezebb kajákat és esetefelé már nem nagyon ennék.
2013. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!