Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Konyhai robotgépet szeretnék...

Asdface kérdése:

Konyhai robotgépet szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés

A fontos az lenne nekem, hogy aprítsa,szeletelje és centrifugálja a dolgokat. :)

Nagyon szeretném, ha a sült krumplit frissből tudnám megcsinálni és azt sem bánom, ha gyúrja a tésztát helyettem.

Magamnak eddig a Bosch MUM szériájából néztem ki valamelyiket.

Ti milyet ajánlotok ami jó ár/érték arányban ?



2013. ápr. 26. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van . [link]

nagyon meg vagyok vele elégedve : Nekem van hozzá húsdarálom is .

Ne márka boltban vegyél nézz körül : netes oldalakon : olyan helyeken keres ahol csomagolás sérültként hirdetik a termékekeket : Ezekre ugyan ugy van garancia csak mondjuk még a márka boltban 50000ft addig itt 30000ft kapod meg ..Én is igy vettem :A dobozon volt 1 vágás : 3 év garancia volt rá..

2013. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És merre lehet ilyen "csomaghibás" dolgokat találni ?
2013. ápr. 26. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén MUM-széria, nekünk a 48CR2 van, az is nagyon jó!


Viszont nézd végig alaposan az alapcsomag részeit, a sültkrumplihoz a vágólap létezik, de külön kell megvenni, ha igazi sültkrumplit akarsz, a mellékelt szeletelő csak lapra vágja. Kb. 4-5eFt.


Gyümölcscentrifuga nincs hozzá és szerintem a megvehető kiegészítők között se találsz ilyet, csak kézi citrusprést, ami jár hozzá.


A csomaghibás jó ötlet, viszont egy hátránya van, ha tényleg pont egy fajtát nézel ki, akkor ki tudja mikor kerül pont egy olyan sérülten az ilyen eladóhoz, hosszú idő. Mi sima webáruházban (marketworld.hu, csak ajánlani tudom őket) vettük a mienket 47-ért, ugyanez a Media Marktban 60 volt januárban.

2013. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 doboszoli ***** válasza:

A fenti gép nagyon jó.

Naponta használjuk, moduláris rendszere miatt építhető.

Jó szívvel ajánlom. (közel 10 éve használjuk)

2013. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Kitchen Aid-re esküszöm. Semmi pénzért nem vennék másikat. Igaz, hogy drága, de több típus van, rengeteg felszereléssel. Szerintem minden pénzt megér.
2013. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Kitchen Aid készülékeket dicsérted! Szerinted miket lehet vele tenni? Keresgéltem. Hát 70-80 ezer forintér,200-300 w teljesítéményüt ajánlanak. Szerintem ezzekkel csak nagyon puha gyümölcsöt lehet pl. centrizni.
2017. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!