Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Metro áruházakban magánszemé...

A Metro áruházakban magánszemélyként is tudok vásárolni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a Metro hivatalosan nagykereskedés, ha én csak egy átlagos hétvégi bevásárlást tervezek oda, akkor is beengednek? Engem elsősorban a friss hal, tengeri herkentyűk érdekelnének most, körülbelüli árat tudtok mondani?

Köszi!


2013. ápr. 25. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

nekem nem úgy tűnik, hogy bárki igényelhet:

[link]

2013. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
54%
2014. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ukmukfuk87 válasza:
66%
Igen vásárolhatsz magánszemélyként.
2015. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
54%

Nincs semmilyen cégem vagy vállalkozásom. Így is igényelhetek METRO kártyát?:

Sajnos nem. A METRO Kereskedelmi Kft. egy nagykereskedelmi áruház, így csak adószámmal rendelkező ügyfelek vásárolhatnak.

2017. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
86%

Sziasztok, azért hogy tiszta legyen a dolog.


Metroban csak kártyával lehet vásárolni. Kártyát, csak vállalkozó igényelhet, illetve egyéb társaságok, intézmények. Magánszemélyek nem!


DE! Amikor a METRO "betört" a hazai piacra akkor még magánszemélyek is szerezhettek kártyát egy nagyon rövid ideig. Az első kártyák kiállításakor.


Akinek kezdetektől van kártyája az emlékszik még a papír alapú, tollal kitöltött vonalkóddal ellátott kártyára.


No ezeknek a magánszemélyeknek vannak még kártyái.

2017. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Kedves 9-es!

Lehet hogy van mert társkártyátok van

Nem nagy szám

2017. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A Metro oldalára ha felmész és kártyát akarsz igényelni, úgy kezdődik, hogy céges adószámot kell megadni. Magánszemélynek, ha nem vállalkozó az illető, nincs ilyen, tehát nem tudja beadni az igénylést.

Amúgy a kártya nem névre, hanem vállalkozásra, cégnévre szól. Tehát a kártya birtokában bárki vásárolhat, nem kell igazolni a személyi azonosságot. Tehát ha van egy kártyád XY Kft. nevére regisztrálva, tök mindegy hogy ki vásárol vele, a kutya nem fogja ellenőrizni, hogy te milyen személyes kapcsolatban vagy azzal a céggel. Ezt csak amiatt írom, mert olvastam itt, hogy van aki azzal henceg, hogy családon belül más kártyáját is tudja használni.

2020. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!