Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Metro áruházakban magánszemé...

A Metro áruházakban magánszemélyként is tudok vásárolni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a Metro hivatalosan nagykereskedés, ha én csak egy átlagos hétvégi bevásárlást tervezek oda, akkor is beengednek? Engem elsősorban a friss hal, tengeri herkentyűk érdekelnének most, körülbelüli árat tudtok mondani?

Köszi!


2013. ápr. 25. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem !!! Vállakozói igazolványra adják ki . Ha van olyan a családban vagy ismerősi körben aki egyéni vállakozó : akkor ő tud kérni neked társ kártyát : De vele kell ,hogy legyél mert elkérik az adataidat : 3 perc alatt megcsinálják : Ha meg van kártyád akkor már egyedül is mehetsz : Az akciós újságot pedig a vállakozó kapja..
2013. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
jaja ilyen kártyával lehet csak, biztos van vállalkozó ismerősöd vagy rokonod.
2013. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Igen, tudsz vásárolni magánszemélyként is! De kell, hogy legyen Metro kártyád. Mivel te magadnak vennéd ott a cuccokat ezért azoknak az ára sokkal többe kerül mint, ha nagy tételben vennéd őket!

Persze a halas pultnál ott vásárolhatsz nyugodtan kis mennyiségben is!

Friss, mindig jó minőségű áruk vannak. Nagyon sok féle halat és tenger gyümölcsét kapni ott.

Én a Metroból szoktam lazacot venni.

2013. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

3. vagyok.


Nem kell vállalkozónak lenni ahhoz, hogy ott tudj vásárolni!

Simán tudsz igényelni kártyát.

Bárki igényelhet!

2013. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem igényelhet bárki csak akinek vállakozása van !!!!
2013. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem igényelhet csak akinek vállakozása van : Az 1 válaszaló irta jól a vállakozon keressztül kaphat társ kártyát ::
2013. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szolovjov ***** válasza:
44%
Régebben csak vállalkozók igényelhettek, ma már bárki.
2013. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Vitát lezárandó felhívtama METRÓ ÁRUHÁZAT.. és az 1 válaszoló irta jól..
2013. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, mi nem vagyunk vállalkozók mégis apámnak és anyámnak is van Metro kártyája és magánszemélyek vagyunk.

Metroban csak kis tételekben vásárolunk magunknak, ritkán megyünk oda.

2013. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Sőt volt olyan is, hogy amíg anyámnak nem volt saját Metro kártyája addig apukám kártyáját kérte el és azzal mentünk vásárolni oda és apukám nem volt velünk. Csak ketten mentünk anyukámmal és a kártyát így is elfogadták.
2013. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!