Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig áll el hűtőben a...

Meddig áll el hűtőben a gyümölcstea ízesítve, illetve ízesítés nélkül?

Figyelt kérdés
Az ízesítés cukor, ritkán cukor + citromlé
2013. ápr. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hétnél tovább ne tartsd, sőt legjobb, ha 4-5 nap alatt elfogy. Utána sem lesz bajod tőle, de már érezni, hogy állott. Cukorral pláne ne tárold sokáig.
2013. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a tea megromlana a hűtőben, de az ize már biztos nem olyan mint frissen. Én 1 nap után még megiszom, de utána inkább kiöntöm. Nem hiszem, hogy egyszerre 10 liter teát főzöl, hogy hetekig kelljen tárolni.
2013. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én láttam már teát hűtőben, penészréteggel a tetején. :D
2013. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tea ízesítés nélkül olyan 1 hétig jó. Cukorral beízesítve meg kb olyan 4-5 nap, mert egy idő után a cukor miatt megerjed.
2013. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A bolti italok helyett készítenék magamnak innivalót, olyan két napra. Tehát aznapra, amikor megfőzöm és lehűtöm, illetve másnapra, két-három litert.
2013. ápr. 5. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam magamnak ásványvizes flakonokba teát készíteni. Becukrozva. Amikor tél volt és hideg volt akkor kitettem őket az erkélyre, több napig elálltak. Most a hűtőbe teszem őket de ott is kibír 3-4-napot vagy ha meg nem iszom előbb!

Most pénteken reggel csináltam magamnak teafőző kannában teát, de sajnos el kellett mennem otthonról és elfelejtettem meginni, legközelebb vasárnap este megyek haza, cukor nélkül van a kannában a tea. Kíváncsi vagyok, hogy a szobámban maradt tea még jó lesz-e vasárnap este is! De szerintem iható lesz! :) :D

2013. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!