Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fekete teát mivel szokás inni?

A fekete teát mivel szokás inni?

Figyelt kérdés
úgy értem például gyümölcsteákat cukorral/mézzel +citromlével szokás, a vörös teát barna cukorral vagy mézzel csak. A fekete teába mit kell beletenni a legjobb ízhatás érdekében?

#tea #ízesítés #ízhatás
2012. aug. 24. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én natúrban iszom
2012. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) akkor lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést: SZABVÁNY SZERINT mivel kell inni azt? :D
2012. aug. 24. 00:39
 3/7 anonim válasza:

Szájjal xD

Amúgy én úgy tudom, hogy azt csak úgy magában szokták inni.

2012. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
fekete kexxel
2012. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 drenzo válasza:
100%
Az angolok a fekete teát tejjel isszák, ha jól tudom. Én már kipróbáltam és fura, de jó volt. Szerintem erre voltál kíváncsi, ha nem tévedek.
2012. aug. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a fekete teát cukorral iszom.

De valaki minden nélkül issza, csak úgy magában. Nem tesz hozzá semmit sem.

Van aki tejjel issza.

2012. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazán jó teát (tehát a nem 5-600ft-os kategóriát) csak simán magában szokás inni, mert van íze. A cukor meg ilyesmi csak elrontja. Ha ilyen sima spárban kapható teát iszol, ami ízesítés nélkül szar, akkor ízlés szerint akármivel, ahogy te szereted.
2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!