Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 11 ezer forintunk van, ez...

Nikca kérdése:

11 ezer forintunk van, ez elég még jöv hónap 10 ig? Illetve hogyan gazdálkodjak belőle?

Figyelt kérdés
Egy hónapja költöztünk külön a párommal, jelenleg elég kevés pénzünk maradt kajára. Összesen 20 ezer forint amiből már csak 11 ezer van.Mindig nézem az akciókat, nem a legdrágább dolgokat veszem mégis nem elég 3000-4000 forint egy bevásárlásra.
2013. márc. 25. 14:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem cigizünk,nem iszunk,szóval semmi káros szenvedélyünk nincs,amire külön költeni kéne,szerencsére.A penny,a spar,a cba saját márkás termékeit szoktam választani,mostanság azzal spórolok,hogy nem veszem fel a fűtést,hogy nem kapcsolok mindenhol villanyt.hátha kevesebb lesz a rezsi.:) biztos vagyok én is benne,hogy nem lesz elég ez a pénz,szóval majd vkitől lehet kölcsönkérni.:( köszi a válaszokat
2013. márc. 26. 11:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ki tudom ennyiből húzni...

Tésztás ételeket főzök, őrölthúsos dolgokat, májat, esetenként sütök én is otthon vacsit (mert ugye a liszt nem drága), rizset, rizses zöldséget, zöldséglevest, paradicsomlevest, köménymaglevest. Ha van leves kicsit gyengébb második is elmegy :)


rakottkrumpli, krumplitokány, gombapörkölt, fasirt,

2013. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"az ásványvíz 60 forint és olyan keveset iszunk,hogy kb 2 napig elég egy üveg"

Rossz taktika. Inni kell, legalább napi 2 litert fejenként. Szerezz be egy víztisztítót. A legolcsóbb 11e Ft, de két évig ragyogó vized lesz belőle. Ahol laktam, bűn-rossz csapvíz volt, beszereltem egy ilyen vackot, és beleszerettünk a vízbe.

2013. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!