Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gulyás leves szerdai. Ma...

Poet1 kérdése:

Gulyás leves szerdai. Ma tegnapig hütő, most ettem meg. Nincs rosz íze. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 23:26
 1/9 anonim válasza:
Nem!
2013. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Dehogy lesz bajod. Szerda nincs olyan messze, én még holnap is simán ennék belőle, ha hűtőben volt. De ha most megetted, annál jobb. :)
2013. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és nem gáz h 1 napot hűtö nélkül volt?
2013. márc. 16. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Nekem is kint marad néha a kajám annyi ideig, amíg hűl, én meg nem kelek fel az éjszaka közepén bedobni a hűtőbe.

Másrészt, gondolom nincs benne olyan dolog, mint tej vagy tojás, ami problémát okozhatna. Megleszel, nyugi. :)

2013. márc. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon ritkán fordul elő, hogy ennyi idő alatt megromlik egy étel a hűtőben, gondolom nálatok sincs 30 fok a lakásban, így az sem gond, ha kicsit kint maradt. Minden esetre, jókor érdeklődsz.:D
2013. márc. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, mikori, vagy mennyit volt hűtőben.


Felmelegítetted, felforrt, ha romlott lett volna, azt már akkor érezted volna, evés közben meg pláne.


Ha nincs rossz, idegen, gyanús szaga, íze, akkor jó.

Ezt érzékszervileg elég könnyen el lehet dönteni, és lehet benne bízni.

Nincs olyan, hogy rossz, de nem érzed rajta!

2013. márc. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod! Én is szoktam néha aggódni, de akkor azzal a régi mondással vigasztalom magam, hogy: "jó disznónak nem árt semmi" :)
2013. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod. én is szoktam ilyet csinálni, sőt. amit a gyerekek vagy férjem nem eszik meg és megmarad, azt én általában addig eszem, amíg el nem fogy :) akár 4-5 napig is. volt már hogy volt egy kisebb hasmenésem, de akkor tejfölös kaját ettem még 3 nap után is (ízre jó volt), de amúgy semmi baja nem lehet az embernek!
2013. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 18. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!