Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a rakottkelt le...

Porcukormókus kérdése:

Szerintetek a rakottkelt le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 17:14
 1/5 doboszoli ***** válasza:
Nem szerencsés, sem a kiolvadáskori állaga, sem a gazdaságossága miatt. (nem ingyen van a fagyóban)
2013. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megmaradt, akkor lefagyaszthatod (már többször csináltam), felhasználás elött hagyd félig kiolvadni és utána sütöben süsd át még egyszer, akkor nem sok különbség lesz a frisshez képest.


Sok hasonló ételt lehet készen is kapni lefagyasztva, házilag sem lesz másmilyen.

2013. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Igen, ha beteszed a fagyóba, ugyanúgy megfagy benne, mint bármi más

2. Az is igaz, hogy utána már nem lesz olyan íze, mint eredetileg

3. Ha a "szükség törvényt bont" szerint éltek, akkor megcsinálnám, esetleg úgy, hogy a tölteléket kiszedném a kelkáposzta közül, azt fagyasztanám le, és amikor kivettem, akkor átsütve, valami krumpli-körettel tenném asztalra. Ha a kelkáposztát önmagában adod a "kár"-nak, még mindig kevesebb veszteség.

2013. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fejeskáposztával ellentétben sajnos a kelkáposzta nem jól tűri a fagyasztást. persze le lehet fagyasztani a rakottkelt is, de újramelegítve sokat veszít az eredeti állagához, ízéhez képest.

a par.káposzta, töltött,-székelykáposzta, pároltkáposzta kifogástalan kiolvasztva is, a kel sajnos nem ilyen.

kelkáposztafőzeléket is fagyasztottam már le, és hát nem lett egy sikeres próbálkozás.

2013. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, ezért is írtam, hogy a tölteléket szedje ki a kelkáposzta közül, és csak azt fagyassza le.
2013. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!