Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hiába eszek mégis éhes vok miért?

Hiába eszek mégis éhes vok miért?

Figyelt kérdés
alapjában véve vékony vok már-már nagyon is, és folyton eszek, de vhogy korog a gyomrom mért van ez??mit egyek h ne legyen folyton éhes?mert ma már ettem 3 zsömlét és ebédet, de minden evés után újból és újból korgott a gyomrom és úgyérzem mintha még semmit sem ettem vna
2009. szept. 8. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem tegnapvolt iszonyat éhség rohamom. Egész nap zabáltam.

Általában vitaminhiány, vagy ásványi anyag hiány miatt van.

Amit nagyon kívánsz, abban van olyan amire szükséged van, így jelez a szervezet.

Ha túl sok szénhidrátot eszel, attól is lehet farkaséhség, mert az hirtelen feltolja a vércukrot, de nagyon hamar energiává alakul és újra éhes leszel.

2009. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem kívánok semmit, éhen veszek, de úgyérzem h semmit se kívánok
2009. szept. 8. 18:05
 3/8 anonim válasza:
100%
menj dokihoz. háth Valami komoly.
2009. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Lehet azért van mert unatkozol, foglald el magad!

Velem is előfordul, hogy egésznap csak ennék, mert nemtudok mit csinálni.

2009. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen,eszem de olyan mintha kiesne a gyomromból,tökre olyan mintha lyukas lenne és mellé menne az étel.De én nem ezsem utána,rendesen étkezem,én viszont egyre csak hízom,pedig nem eszek csak gyerekadagot és nem is hízlalóakat.Inkább nekem kellene dokihoz mennem nem neked:D
2009. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy már-már nagyon is vékony vagy, szóval akár az is lehet, hogy még több kaját, tápanyagot vagy (ahogy mások is írták) vitamint/ásványi anyagot kér a szervezetet mert hízni szeretne :P
2009. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de lehet hogy a fejlődéshez,növekedéshez van szüksége energiára a szervezetednek.. :) Egyél nyugodtan és ha teheted járj el sportolni.. :)
2009. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14/L köszi a tippeket és a gondolatokat:)
2009. szept. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!