Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hiába eszek éhes vagyok,...

Hiába eszek éhes vagyok, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Néhány hete, hiába eszek, mindig éhes vagyok. Reggel éhesen ébredek, pedig ez soha nem vallott rám. Néha jól esik a kaja, néha meg csak turkálom, de mindig éhes vagyok, még ha úgy is érzem, hogy belaktam. Mindamellett semmilyen kaját nem kívánok igazán, mindig azon gondolkodom, hogy mi esne jól, mit szeretnék enni. De semmi nem jut eszembe. Még a kedvenceimet sem kívánom. Emellett hányingerem is volt sokszor, ez ritkult, és hőhullámok törnek rám. Valami betegségre utalhat ez? Ha nem tartana már hetek óta, nem is zavarna. 35/n
2010. nov. 21. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
terhesség? pajzsmirigyprobléma? keresd fel a háziorvosod és tesztelj!
2010. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy problemam van, pontosabban tulmüködik a pajzsmirigyem, es nemkem is hasonlo tüneteim voltak. Höhullamok, farkasetvagy, hanyinger, remeges, es rossz alvas. Ha neked is ilyen tüneteid vannak, erdemes orvoshoz fordulni.
2010. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is gondoltam terhességre, de mivel a hányinger ritkult, és mellben pl semmi változást nem vettem észre, ezért zártam ki. Legalábbis nem tartottam túl nagy esélyesnek.

De mivel az alvásommal viszont nincs gond, hacsak az nem számít annak, hogy újabban többször is lefekszek délután is aludni, így lehet hogy csak terhesség lesz.:)Mondjuk a legutóbbi menstruációm bár nem volt rövidebb, de sokkal kevesebb volt...

A pajzsmirigy-problémának nagyon nem örülnék. Igaz nem tudok róla sokat, de ahogy itt az oldalon olvasgattam a beírásokat, elég rosz betegségnek tűnik.

2010. nov. 22. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy lennél mindig éhes,hogy kívánod és megeszed az ételt,azt mondanám férgek lakoznak benned.De ha nem kívánod,nem valószínű,hogy ez a helyzet.
2010. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy gombaprobléma mint candidiázis vagy moniláz, vagy a pajzsmirígy. Egyél jódozott sót.Az ételeid sózásakor.
2010. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez megesik az emberek többségével. Egy ideig lehet elfog tartani ez, egyél ugyan úgy, mint eddig, vagy épp úgy ahogy jól esik! Ne aggódj, egy idő után majd ez is elmúlik! ;)

11/L

2010. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!