Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy "bűn" néha...

Miért olyan nagy "bűn" néha gyorsétteremben enni?

Figyelt kérdés
Többször is tapasztaltam már, hogy elég erősen megszólják, aki néha eljár gyorsétterembe, a legerősebb amit hallottam az az volt, hogy "Remélem, hogy bele is döglesz"
2013. febr. 12. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki bűnnek gondolja az hülye! XD


Mindenki saját maga dönti el, hogy mit eszik, iszik, hova megy, hol költi el a pénzét.


Lehet, hogy nem annyira egészséges ilyen kajákat enni, de nem túlzásba esni vele és megfelelő, változatos táplálkozás és rendszeres mozgás mellett megengedhető és nincs vele gond.

2013. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki maga dönti el, hogy mérgezi az életét, de amúgy ha vki hébe-hóba jár ilyen helyekre, abból még nem lesz nagy katasztrófa.
2013. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"ilyen helyekre, abból még nem lesz nagy katasztrófa."


miért nem?

2013. febr. 12. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek csak végletekben tudnak gondolkodni. Magyarán ha te néha eljársz gyorsétterembe, az a fejükben úgy néz ki, hogy minimum napi kétszer mész és egy teljes extra nagy menüt megeszel alkalmanként.


Én elismerem, imádom a gyorséttermi kajákat. Körülbelül havonta egyszer megeszem valahol egy sajtburgert. Csak az íze kedvéért. Nem hinném, hogy ebbe halok bele :D

2013. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért szólják meg, mert az emberek (nagy tisztelet a kivételnek!) nagyobb része inkább foglalkozik másokkal, inkább kötekedik (nem csak gyorsétterem témájában, hanem bárhol máshol is), minthogy saját magával foglalkozzon. Tudod, más szemében a szálkát is, magáéban a gerendát sem. Valamiért frusztrált, nem feltétlen a saját kajálási szokásai miatt, csak egyszerűen szorong, morcos, és hát valahol kiönt... Ez van.


Egyébként szerintem sem "bűn".

Kéthavonta egyszer rámtör a gyorsétterem, bevágok egy csibeburgert, aztán máskor meg mindig magamra főzök. Aki ezért beszól, arra meg tojok magasról. Vissza se vágok neki, mert... minek? Neki is megvannak a hülyeségei, nekem is.

2013. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem egeszseges, es nagyon draga. azt hiszem a radikalisok azert nem akarjak, hogy barki fogyasszon ilyeneket, mert ezzel is tamogatjak a gazdasagnak ezen formajat. Az allattartas ezen formaja idokolatlanul kegyetlen, neked meg teletomik antibiotikummal a hust, hogy a szoros allattartas kovetkezteben ne halljon ki az egesz farm. A novenyek genkezeltek - remelem nem kell bizonygatnom ezen pontnal felvetodo problemakat - a paletta szeles es egyelore ismeretlen.

Ezek a kajak majdhogynem nem elbomlo anyagokbol vannak, te meg abbol epulsz fel amit eszel, tehat ha szemetet eszel szemet leszel (jo, nem a hetkoznapi magyar ertelemben), ha erted hogy dohanyozni miert felesleges es karos, akkor ezt is ertened kell. az ize sem nagy vaszisztdasz, azt mondjak amit erzel benne az csak az izfokozonak koszonheto, ami egyebkent tan meg butit is (nem talalom a cikket bar lehet, hogy csak hoax volt) es en megcsak nem is radikalis vagyok, hanem valaki akinek idonkent becsuszik egy csizborger. joetvagyat:)

2013. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki betér egy gyorsétterembe annak kikéne szúrni a szemét egy késsel és megkínozzni.
2013. febr. 13. 00:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem bűn, ha néha eljársz. Kérdés, neked mi a néha?

Mondom ezt úgy, hogy én egyáltalán nem járok, mert minden bajom lesz tőle (hasmenés, hányás, stb.). De aki szereti az ízét és bírja is, az miért ne mehetne el 1-2 havonta?

2013. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak ennél nagyobb bűnök is, ha másnak ártanak vele. De ha csak magadat mérgezed avval, ha mindennap ilyen helyen eszel, avval másnak nem ártasz. Én azokat az embereket ítélem el, akik rendszeresen viszik a gyerekeiket ilyen helyekre.
2013. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Aki betér egy gyorsétterembe annak kikéne szúrni a szemét egy késsel és megkínozzni."


ha egy gyorséttermi kajáért így büntetnénk, akkor pl. egy többszörös gyilkost, aki lemészárolta a családját vagy valakit, aki tucatnyi embert erőszakolt meg, mivel lehetne?

azért vannak fokozatok, mértékek, nem?


egyébként jogos tud lenni a radikálisok álláspontja is, csak egy dolgot felejtenek el... az agressziótól, a tiltástól csak még több ember válik kíváncsivá. az agresszió agressziót szül, viszont. ha csapkodni kezdek a mekdonácban, mások is oda fognak csapni. jó ez nekem?

sokkal jobb lenne, ha inkább otthoni recepteket népszerűsítenénk.

valami mellett kell lenni, nem valami ellenében.

2013. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!