Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból, hogy egy tábla...

Mi igaz abból, hogy egy tábla csokiban vagy 5 rovarvégtag van? O. o nem egy helyen olvastam már. :/

Figyelt kérdés
És ha igaz, akkor hogyan kerül oda? O.o
2009. aug. 27. 16:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm a Stollwerk gyárban dolgozott. Szerintem azóta megszűnt, mert nincs ilyen márka. Az egyik pasinak leszakította az ujját valami gép, és beleesett abba a masszába amiből a csokit csinálták. Átszűrték kétszer, nem lett meg. Mit lehetett tenni, ment tovább a csokigyártás a maga útján...
2009. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
83%

atyauristen :|

nemtudom hogy igaz e, de ha igen akkor nem eszek több csokit xD pedig imádom :'(

2009. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

SOHA TÖBBET nem ESZEK csokit és társait XD fujfujfujfuuj


sansenoy

2009. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

én is ezt fogadtam meg xd

na jöhetnek még storyk xd :D

2009. aug. 27. 18:40
 25/28 anonim válasza:
(majdnem)Minden élelmiszerhez képzeld hozzá a lehető legrosszabbat, függetlenül attól hogy milyen márka. Vajon hogy készülnek azok a gyümölcs ízű italok, pudingok, joghurtok, csokik amikben nincs is gyümölcs, a többiről nem is beszélve, tartósítőszer ízfokozó stb az ilyen kukac, patkányfej lárva... már csak "hal a tortára".
2009. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

űűű..én ilyen durva dolgokat nem találtam még...

egyszer itthon a liszt megtelt kukacokkal,de az a mi hibánk volt,mert a polc hátára került,lejárt és nemvolt bezárva a zacsi...

amúgy meg egyetek házicsokit(amit ti otthon készítetek,nagyon fini és neten lehet kapni egyszerű receptet,sőt kevesebb kalória van benne ha jól megválogatod az összetevőket)!!

2009. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én kaposvári vagyok tavaly elmentem (mint emelt kémiás)a cukor gyárba én oylan undorító helyen még nem voltam...fúúj az a bűz meg valami massza csöpögött a falról uristen nagyon durrva volt...
2009. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én egyszer MILKA kakaóban pókot találtam :D
2018. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!