Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyedi, házi bonbon ötletek?...

Egyedi, házi bonbon ötletek? Légyszi SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy karácsonyra csinálok ajándékba szép díszdobozba házi, egyedi bonbont. Igen ám, de nem tudok elindulni, mert ez lesz az első alkalom, szal örömmel fogadnám a kipróbált, finom trüffel, bonbon és egyéb (bonbon szerű csokis) nyalánkságok receptjeit. Ja és akinek van ötlete a dobozokat illetően NAGYON örülnék annak is :))) Előre is köszönöm 15/L Ja és nem baj ha nem nagyon macerás elkészíteni, mert nagy adagban kellene csinálnom. (de ez nem baj, mert IMÁDOK sütni-főzni :DD)

2012. dec. 13. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én nem rég tettem fel egy hasonló kérdést, belinkelem, sok hasznos választ kaptam!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-praktik..


Dobozra ötletek:

Fogj 1-2 kartondobozt, ami már nem kell a kutyának sem. Vágd megfelelő nagyságú lapokra és egyenként vond be a lapokat csomagolópapírral. Az oldalán vékonyan pillanatrgasztóval ragaszd össze a lapokat/ha van vastagabb tűd, cérnával is összevarrhatod. A tetejére helyezhetsz masnit is :)


Készítheted eleve színes kartonból is, ha van.


kinézetre példák:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. NAGYON sokat segítettél, tényleg. :)))

Bisztos sokat fáradoztál vele. :)

2012. dec. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!