Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnak is kijönnek nagyon...

Másnak is kijönnek nagyon kicsi fehéres-piros pattanások az arcán, ha sajtot eszik?

Figyelt kérdés
Nálam sajnos igen, de ez mitől van?

2012. dec. 11. 18:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ne legyen vita.

Ugyan is én azt gondolom,hogy a te nagyszüleid lehet,hogy azon nőttek fel de akkor még szerintem nem volt ennyi műkaja, és mellesleg nem volt műtej sem. Igazi tejet ihattak, amit most is meg lehet tenni ha külön termelőtől veszi meg az ember. És nem a boltok polcairól veszi le.

Még nem próbáltam ki az igazi tejet, de majd kifogom és akkor majd kiderül, hogy allergiáról van e szó. A sajtot addigra is inkább kerülöm.

2012. dec. 13. 14:01
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, vita az van, ami egy jó dolog lenne.


Csak olyan emberrel, aki okosabbmintegyötödikes, és a halála utolsó agónikus vergődésében sem világosodna rá arra, hogy a tejfogyasztók milliói sokkal jobban ki vannak téve elhízásnak, cukorbetegségnek, rákos daganatoknak, béláteresztő szindrómának...

Ugye milyen szépen fogalmaztam? :)

2012. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük hozzá, hogy a most 70-80 éves 'nagymamáink' is baromira bitangpusztulatosan betegek! Csak azért mert nekem még vannak élő őseim, nem fogom azt hangoztatni hogy amit csináltak, ahogy éltek és ahogy ettek az egészséges, mert leugatná (jogosan) a fejemet egy 6 éves ismerősöm, akinek már NEM MŰKÖDIK a hasnyálmirigye. 6 évesen, durván már egy éve. Szóval ehhez kellene ismerni a tej és az 1TD összefüggését.. de nem ismerjük, na Kérdező ezért nem is lehet vitázni. Szendi pedig nem kutató, fölösleges vele arcoskodni, ő nem állít semmit. Ő összefoglal olyan dolgokat, amikről az idióta orvosaink még életükben nem hallottak..
2012. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

TaplalkozasHarcmuves, szerintem ne eröltesd tovább magad.


Az a tény, hogy 26%-ban adsz hasznos válaszokat, nem hazudik. Kicsit hallgathatnál másra is és nem csak a saját hülyeségeidet kéne szajkóznod.

2012. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Csillu, baba, az hogy 26%-osra pontozol, kb. mutathatja az arányt kettőnk között a világ ismeretéről. Ha én tudok egy keveset és ezt vesszük 100%-nak, akkor akik engem pontoznak, nos durván negyedannyi.


Ez IQ-ra kivetítve nem lenne annyira igaz, neked is lehet 100+ IQ-d (valamiért a 130+ kategóriába nem tennélek be ilyen hozzászólás után, de hát kevesen vagyunk 130-as IQ fölött) deee.. olvasni kéne. De komolyan, táplálkozás témában is (fogyás, egészség etc.) Nem a nőklapjakáféban, hanem komolyabb fórumokon, és akkor nem fog fejfájást okozni az írásom értelmezése :/

2012. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ennél többre nem futja? :)


A próbálkozás annak irányába, hogy lekicsinyíts csak azt bizonyítja, hogy te se tudod mit akarsz, csak a vita a lényeg. Néha nem ártana elfogadnod, hogy nem tudsz valamit helyesen.


Egyébként egy ember nem tud téged lepontozni annyira. Ahhoz sok ember kell, hogy neked így leromoljon a százalékod. Az itteni viselkedésed is jól mutatja, hogy nem alaptalanul pontoztak le téged. Valószínüleg mindenhol adod ugyan ezt az agyi szintet.

2012. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem értelek. Mit tudsz a tejről? És miért szólsz be nekem amíg semmit sem tudsz?


Erre elküldelek tanulni, és (nem a felesleges vita kedvéért, te ugyan nem szaporítod feleslegesen a szavakat!) visszaírsz de továbbra sincs fogalmad a tej hatásairól. MIÉRT NEM MÉSZ MÁR TANULNI ARRÓL A GENNYES VÁLADÉKRÓL ? :)

2012. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit tudsz a tejről?- És te mit tudsz? Amit valaki leírt, elhitted minden szavát bizonyíték nélkül és azt szajkózod mindenkinek, mint egy szentírás. Szánalom...
2012. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, én mind a keleti mind a nyugati táplálkozási tudományok tejről alkotott véleményét ismerem, a tej káros hatásait a nyugati orvoslás nézőpontjából, keletiből éppen csak a tej káros hatásainak alapvető okát.


De neked van igazad abban, hogy nem kell elmélyedni a dolgok ismeretében. Viszont akkor tanácsokat se adjunk másoknak.

2012. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!