Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnak is kijönnek nagyon...

Másnak is kijönnek nagyon kicsi fehéres-piros pattanások az arcán, ha sajtot eszik?

Figyelt kérdés
Nálam sajnos igen, de ez mitől van?

2012. dec. 11. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
allergia lehet ez taláán
2012. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkire rossz hatással vannak a tejtermékek, kire jobban, kire kevésbé. Valaki csak cukorbeteg lesz, valaki rákos, valaki pattanásos, valakit csak megf.osat.
2012. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Valószínüleg allergiás vagy rá.


Nekem nincs semmi bajom töle.

2012. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
(megjegyezném utolsó válaszoló írása nyomán, hogy úgy érti: LÁTSZÓLAG nincs baja tőle. a szervezetének minden bizonnyal lesz baja a tejtől, csak az ember olyan erős és szinte elpusztíthatatlan, hogy még olyan durva vegyületekkel szemben is mint a tej, sajtok hormon és fehérje tartalma, nos egészen ellenálló és csak lassan alakulnak ki a megbetegedések. általában lassan.)
2012. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Látszólag nincs, se nem érzem magam rosszul = nincs bajom :)
2012. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

Ehhez én végtelenül gratulálok, örülök ha jól vagy. De ritkán híres arról a testünk, hogy egyre jobban lesz, főleg ha direktbe mérgezzük.

[link]

2012. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, akkor egy ideig hanyagolom.

tejcsokiról már rég leszoktam, azoktól is mindig pattanásos lettem. most is van egy kettő de akkor szerintem a sajttól.=S

csak a sajt,tejföl,ilyeneket szoktunk kajába beletenni.

2012. dec. 12. 12:03
 8/19 anonim ***** válasza:
Allergia lehet. Ennek a táplálkozásművésznek meg nem kell hinni, szegénykém mindent baromságot elhisz amit az a Szendi Gábor hozzá nem értő emberke írt. Üzenem az én nagyszüleim tejtermékeken, kukoricán, kenyeren éltek, mivel az volt a háborúk idején, szegények voltak. Nem rákosak, nem betegek, szellemileg is toppon vannak. Tatáim 88, 79 évesek, mamáim: 78, 84 évesek. Ja és ne gyere az ők kivételek meg majd rákosak lesznek dumával, mert kinevetlek...
2012. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

8. válaszló, az értelmetlen válaszod önmagában is sértő (nem rám, az emberiségre nézve).


Úgy gondolom fogalmad sincs az ételeink hatásáról, főleg ami a tejtermékeket, kukoricát illeti.


Nem gondolom, hogy az általános népegészségügyi (betegségügyi) helyzetre (statisztikákra) vonatkozólag is bármilyen ismerete lenne, így kérem ne írjon főleg ne nekem címezve.

Aki a húsvéti nyuszi tojást tojik mesében hisz, az ne vegye a fáradságot hogy másoknak tanácsokat osztogasson, először javallott tisztába kerülni a világunkkal, utána is inkább kérdezni semmint kioktatni másokat!

2012. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom fogalmad sincs az ételeink hatásáról, főleg ami a tejtermékeket, kukoricát illeti.- Én okosabb vagyok mint te, nem hiszek el mindent amit olvasok. Nem értesz hozzá ebben egész biztos vagyok, szóval nem kell másokra erőltetni Szendi Gábor törvényeit. Sokkal inkább hiszek a szakembereknek.

A nagyszüleim pedig még mindig élnek, ami a te általad istenített teóriád szerint ez lehetetlen. Na bumm!

2012. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!