Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mérgező a bodza zöldje?

Mérgező a bodza zöldje?

Figyelt kérdés
Nem volt problémám a bodzával, sőt hamarosan kész lesz a bodzaszörpöm:). Csak miután megcsináltam, olvastam, hogy a bodzának minden zöld része mérgező. Igaz, hogy levágtam ugye a növényről a nagy zöld részeket, de pici zöld száracskák maradtak a virágokkal. Ti hogyan csináljátok? Nem mérgező az a pici zöld?
2008. máj. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Hétvégn töltöttem üvegekbe 14 literke szörpikét. nyugi nem lesz semmi abaj a zöldtől. A nagymamám réges régen csinált minden évebn óriási mennyiségben bodzaszörpöt amit utána egész télen ittunk egyfolytában, és semmi bajunk nem lett. Úgyhogy nyugodtan ihatjátok, ja és az enyémbe is kerültek zöldszárak, hiszen azokon vannak a virágok:-))
2008. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
azért jót sem tesz a zöldje. pusztítja az agysejteket, bár először nem veszed észre. és egy idő után egy gyerek értelmi szintjére esel vissza. és olyanokat mondasz majd, hogy literke szörpike...
2008. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ez nagyon jó
2009. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!