Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pécset jó pizzériát tudtok?

Pécset jó pizzériát tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég költöztem Pécsre és találkozgatok egy lánnyal. Elvinném pizzázni, de nem ismerek semmi jó helyet Pécset. Tudtok ajánlani valami beülős helyet, ami nem túl drága, de azért nem is gyors étterem jellege van, hanem igényesebb?

2012. nov. 20. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Pécsett a helyes írásmód. Amúgy csak rendelős pizzát tudok.
2012. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, utána rájöttem miután elküldtem. Örülnék, ha valaki helyet is tudna ajánlani.
2012. nov. 20. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk az Árkádban van pizzás, már ha ez szóba jöhet, mint helyszín.
2012. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valami kicsit meghittebbre gondoltam. :) Napsugár pizzériáról mi a vélemény?
2012. nov. 20. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:
A cica rúgja meg, hát én ettem már ott! :D Nagyon finom a pizzájuk. Picike a hely, nem is elegáns, hanem olyan kényelmes, laza jellegű.
2012. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Belestem képeken. Nem igazán jön be. Azóta privátban kaptam jobb tippet (Főnix), valószínű oda megyünk.
2012. nov. 20. 14:54
 7/13 anonim válasza:

A fonix baszott draga, csak mondom :)


Ha a kiskocsma jelleg nem zavar, akkor a Gol Sorozo-ben mukodik mar joideje az Ernesto Pizzeria. Atomfinom a kaja es allandoan van mindenfele akcio.

Nem egy puccos hely, de fiatalos, nem draga es lazan lehet baratkozni mindenfele szomszedos asztaltarsasagokkal.


De ha pl nem csak pizza johet szoba, akkor probaljatok ki az Amerika Ettermet, a KErtvarosi buszapalyaudvar mellett van. Kibeb@szottul nagy hamburgerek, konnyed, fiatalos design. (mondjuk ez sem a legolcsobb)

2012. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
89%
Uránvárosban a Grappa pizzéria! A legjobb a pizzájuk!!
2012. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap elmentem egy haverommal letesztelni a Főnixet. Valóban nem volt olcsó, viszont finom volt nagyon a pizza. Így valószínű ez lesz.
2012. nov. 21. 08:21
 10/13 anonim válasza:
Én is a Grappát ajánlom, minőségben a legjobb, csak nagyon bunkók... Ettől függetlenül mindig tőlük rendelünk már sok sok éve, mert minőségi olaszos pizzájuk van. Plusz a Főnix is nagyon jó!
2012. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!