Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Mc'Donalds-nál miért nincs...

Penszy kérdése:

A Mc'Donalds-nál miért nincs házhozszállítás?

Figyelt kérdés
Van egy pár gondolatom,de kíváncsi lennék a tiétekre is!

2012. nov. 1. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet annyian rendelnének, hogy nem győznék a futárokat. Vagy mert kiszállítási díj is lenne és drága lenne
2012. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%
Mert a mekdöncis kaja nem jó hidegen. A szendókat 10 perccel az elkészülés után kihajítják ha nem adják el. Komolyan.
2012. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire kivinnék hozzád a kaját már nem lenne friss, plusz az ital kilötyögne közben (igen, azon a pici lyukon), mindezek miatt pedig reklamálhatnál ők meg kénytelenek lennének másikat adni (ami nekik pluszkiadás). Szerintem ezért.
2012. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ott készülő kaják csak frissen jók, és ezt ők komolyan veszik. 15 perces szendvicset nem adnak már el. A krumpli is csak frissen jó. Tudod milyen szottyadt lenne, mire házhoz vinnék neked? Ilyen presztízsveszteséget nem kockáztatnak meg.
2012. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer vittük haza Mekiből menüt, mert siettünk, az már elég rossz volt hidegen :D
2012. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még.Felpontozok mindenkit!
2012. nov. 1. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik dolog, ami eszembe jutott, hogy sokan olcsó menüket vesznek, vagy akciósan. Szerinted pár száz forintnyi áruval megérné nekik kimenni házhoz?
2012. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érné meg, másrészt az ilyen gyors éttermek csak a nagyobb városokban vannak, és mondjuk ha egy kisvárosból, esetleg faluból rendelne valaki és mire kiér oda a futár ami még akár 40 perc is lehet még akkor is ha nem szabályosan vezet már rég kihűlne az egész. Én amikor futár voltam akkor nekem megvolt adva egy adott terület hogy hol fogok fuvarozni és az étterem csak úgy vállalt házhoz szállítást is hogy az a megrendelést követően 30 perc múlva jusson el a megrendelőhöz lehetőleg még meleg állapotban. És akkor sem egyenként vittem a pizzákat meg a különféle ételeket hanerm kb 4-5 helyre mentem egy körben megvolt adva hogy hova menjek elsőnek másodiknak és így tovább és volt hogy így kb 20 perces kerülőt tettem meg mert már a megrendelő étele akihez utoljára kellett mennem már teljesen kihűlt pedig elsőként betudtam volna adni oda. Ezt egy gyorsétterem nyilván nem teheti meg. A mekis kaják közül egyedül a sajtbuurger az ami ehető még hidegen is volt amikor vettem 4 et belőle amikor elindultam hosszú útra és útközbe majszoltam meg este is az volt a vacsi, na az ehető volt, de a többinél ezt már nem lehetett megcsinálni nagyon. És mivel ezek csak nagyobb helyeken vannak így nem tehetik meg azt hogy na csak a városon belül szállítanak.
2012. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7.-nek: étel szállítóknál mindig meg van adva mennyi a minimum rendelés ft-ban, így ez nem lenne probléma :)
2012. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban van házhoz szállítós mcdonalds és nem kisütés után tíz percen belül ér ki a kaja. Persze ott is csak kis területen belül vállalják, Magyarországon valószínűleg simán nem éri meg nekik.
2012. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!