Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Wasabiban elvitelre is...

A Wasabiban elvitelre is lehet sushit venni vagy csak ott fogyasztásra?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van náluk házhozszállítás, elég jók az árak is, de hozzánk elég drágán hozzák ki, úgy annyira már nem éri meg. Ha elmegyek az étterembe, ott is meg tudom venni ugyanazokat, amik a szórólapon vannak (és ugyanannyiért) vagy ott csak korlátlan fogyasztásos drága kajálás működik? (Mert akkor ugye még rosszabbul jövök ki, mintha házhoz hozatnám)
2012. szept. 29. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy, ott is ugyanúgy van A'la carte fogyasztás. Én ugyan még csak házhoz szállítással rendeltem párszor, de nem jó. Igaz a sushi mindenképp drága, de ár-érték arányban nem a legjobb. Az i love sushi-nak is csak a dizájn-ja fontos, a kaja már nem egy nagy durranás.
2012. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És tudnál ajánlani olyat, ami nem is túl drága és finom is?

És külön jó, ha házhoz szállítanak olcsón vagy ingyen IV.kerületben

2012. szept. 29. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez ízlett, bár azért ez drága.

IV. ker-be 600ért szállít, de sztem ez nem olyan durva... Ha sushizni akarsz, szerintem ne nagyon akarj spórolni, bár tudom, csak jó lenne, de ez most nem az a helyzet.

2012. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!