Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok vannak otthon édessége...

Nálatok vannak otthon édességek/nasik?

Figyelt kérdés
Mármint persze mindenkinél szokott lenni, de úgy értem hogy mondjuk egy-két zacskó chips vagy ropi, vagy táblás csokik, vagy müzliszeletek, egyéb csokiszeletek a szekrényben/spájzban. Nálunk is szokott lenni, de sosincs meg sokáig. Egy-két nap alatt mindig elfogy az egész. Csomó ismerősömnél pedig simán megmaradnak ezek, esznek belőle, de nem eszik meg az egészet, és nem járnak rá mindennap. Hogy van ez? Ha nekem van egy zacskó chipsem nem csak a felét, vagy pár marékkal eszem belőle, hanem az egészet. Most tegyük félre a diétát, olyanok ne írjanak akik diétáznak/fogyókúráznak, mert náluk természetesen máshogy megy.
2012. szept. 19. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Édesanyámék Ausztriában dolgoznak mindketten, így ha jönnek haza, mindig hoznak csokikat, müzlit, ilyesmit. Így magunknak nem nagyon veszünk, mégis van itthon. Általában kitart addig, míg legközelebb jönnek (2-3 havonta), elég sokat szoktak hozni... magunknak néha veszünk vaníliás karikát, vagy tökmagot, mást nem nagyon. Inkább sütni szoktam.
2012. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. Kifejezetten kerülöm, hogy ilyeneket tartsak itthon. Pont a fenti ok miatt, gyorsan elfogyna :) Ugyanígy üdítő ital sincs itthon állandó jelleggel.
2012. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én fogyózok, de nem fogyózik az egész család, szóval szerintem ez nem ok arra, hogy ne írjak. :)

Sós ropikból általában van olyan itthon, amit a többiek szeretnek, amiket én szeretek, azokról már szerencsére leszoktam, és nagy ritkán kívánom meg őket, viszont olyankor veszek egyet, és megeszem, ennyi, nem szoktam tárolni.

Viszont édesség az van itthon rengeteg. Egyszer megmértük, hány kg, és kb 5 kg (!!! nem túlzok) csoki (csak csoki) van itthon. Ebből néha elfogy 1-1, viszont mindig veszünk hozzá.

Csokin kívül még van pár édes keksz, müzliszelet, meg cukorka itthon, de nem ekkora mennyiségben.


Szóval nálunk meg pont, hogy az van, hogy állandóan van itthon minden, de senki se eszi.

2012. szept. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindig vannak amolyan ideiglenes kedvenceim,amiből minden nap veszek 1-et.

Most éppen a Milka Waffelini, de volt már a Kitkat is:)

Meg persze a nápolyi.

2012. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
MIndig sok van. A bátyám elsőéves egyetemista és nagyon sok csokit eszik 1tábla/1 nap de nagyon sovány mert kell az energia a házija megoldásához, gondolkodáshoz stb. A chipset senki s eszereti itthon. Nápolyi is sokszor van itthon és általában sütiket is szoktunk sütni heti2szer. pl tegnap is megettünke gy tortát és ma sütjük a követekzőt. Sajnos ilyen család vagyunk,d e nincs se cukorbeteg és mindanniyan vékonyak vagyunk
2012. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs mindig, mert mi is azonnal befaljuk, chipszet nagyon ritkán veszek, de akkor azonnal elfogy, csoki szintén.
2012. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Orvosira járok, a nap végére szörnyen elfáradok és ha tartok itthon édességet , akkor azt egyszerre mind megeszem. pl. múltkor vettem 5 db müzlit és hazaérve mind elfogyasztottam, szóval azóta inkább nem veszek édességet hanem inkább egy uborkát vagy vmi gyümölcsöt.
2012. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!