Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel vigyek a suliba?

Milyen étel vigyek a suliba?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődik nálunk itt Romániában az iskola, mindig voltak problémáim az ételekel a suliban és mindig a boltban vásároltam .De most valami mást akarok legyen mindig változatos és finom vagyis ilyet szeretnék egy nap mondjuk egy 7days vagy valami mást ezért kérlek benneteket segitsetek nekem őszeirni mit vigyek ennivalónak az iskolába .Köszönöm

2012. szept. 15. 17:36
 1/6 anonim válasza:
36%
Az, hogy az egyik nap 7days-t eszel a másik nap meg mondjuk zsemlés szendvicset egyáltalán nem változatos. Mindkettő szemét. (Tudom, hogy a zsemlét nem írtad, de a 7days színvonalából kikövetkeztettem...)
2012. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az példa volt irhatsz bármit egyépként nem szeretem az édeségeket de ne jutott eszembe más
2012. szept. 15. 18:08
 3/6 anonim válasza:
80%
Vegyél mondjuk cottage cheese-t! Nem tudom feléd mennyire hozzáférhető, de ha teszel bele egy kis fahéjat meg egy kis édesítőt, nagyon finom tud lenni és nem szemét kaja legalább. Jah, ha te akarod ízesíteni, ahogy a példát írtam, akkor natúrt vegyél, mert van medvehagymás is és ahhoz nem a legjobb a fahéj meg az édesítő. :) Angliában egyébként találtam ananászosat is, nem tudom nálatok milyenek vannak. Jó kaja az a lényeg.
2012. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

utolsónk egy + pont :)


de csinálhatsz otthon mellé müzlit is! :) veszel zabpelyhet, raksz bele mézet, mogyorót stb, meg igazi mogyoróvajat. De erre vannak fent receptek neten!

2012. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint házi müzliszeletre gondoltam :)
2012. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

szendvics

a kenyeret variáld, pl rozs, barna, magvas, tönköly stb

feltétek zöldség, hús, sajt, tojáskrém, főtt tojás, tükörtojás, körözött, sonka, sajt, főtt husos

zöldségek csalamádé, paradicsom, uborka, retek, sali, paprika


kefír vagy joghurt hozzá müzliszelet


különféle gyümölcsök, aszalványok, mogyoró


péksütik házilag


zabkása, tejberizs, mákosguba, dióskifli, gombóc, fahéjas nudli, gofri, palacsinta


túró fahéjjal

2012. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!