Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gabonapehely hízlal?

NGC kérdése:

A gabonapehely hízlal?

Figyelt kérdés
Nem szoktam főétkezésre enni, inkább csak "nasskén" és néztem 500 kcal/ 100 g. Nemszoktam sokatenni, 2 zsömle reggelire, suli után túróridi+actimel, 2 óra bicó, eztuán eszek valami főttkaját, este pedig csak gyümölcsöt. És ezekközt szoktam gabonapelyhet tolni, de így marékszámra tejnélkül... ez érdekelne, hogy hízlal-e

2012. szept. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

..........

:(

Miért nem fogja fel senki, hogy nem létezik olyan étel, hogy "Hizlal"?:(((( miért csináljátok ezt velem, leírom napi 5x, de nem fogjátok fel.

:(

2012. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vazz.

A zabpehely "tömör" CH(ugye tudod mi az?) ami meg tele van kalóriával.

testépítők 1-200g zabpehellyel indítanak.


Mellesleg az első válaszlónak igaza van, nincs olyan étel ami hízlal, ha nem léped át a kalóriaszüksékletedet. Azt meg mi nemtudjuk kiszámolni, magadnak már leírtad úgyis, hogy mennyi kcal van benne.Számold ki, hogy hízlalni fog-e.

mellesleg2: pocsékabb étrended nem is lehetne, ha fogyni akarsz.



Bocs a durva fogalmazásért.

2012. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kellene bedurvulni:)

Tök igazad van, vacsira sovány túró(kazein miatt) kell. Diétás joghúrttal együtt nagyon finom dolog.

A gyümölcsök meg silány kaják, zöldségek és fehérjeforrások kellenek nagy mennyiségben. És a CH-t ehhez belőni.

2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága kultúrlény! Előszőr is normálisan válaszolj, aki az előbb válszolt az normális választ adott, nem tudom mit nem lehet ezen felfogni! Igenis, ha valamiből sokat eszel, az is sok kalória,...

Egybéként a cukrozott gabonapelyhektől is meghízol, a kakaós sem valami diétás. Vannak alacsony szénhidrát tartalmú gabonapelyhek, de azok nem a Nequick és barátai...

2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te meg hogy beszélsz a másikkal ember?? Mit képzelsz magadról ki vagy te???? :S pff... Tisztelet az a béka se..e alatt van, anyád nem tanított meg civilizáltan beszélni teee.... Hájas....
2012. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!