Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki már ivott Monster...

FlatineRefiX kérdése:

Valaki már ivott Monster Absolut Zero-t? Milyen íze vólt? Megéri?

Figyelt kérdés
..
2012. szept. 12. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aki ráfanyalodik a monserre képes még lejjebb adni az igényeit?? Pedig azt hittem h az már tényleg a legalja
2012. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A monster az az energiaitl amit sosem tudnék meginni.egyetlen egyszer kóstoltam már nem is tudom milyet,de köszi nem.pedig nagy energiatal fogyasztó vagyok,de ez nem jön be.akkor már inkább Watt, bár azt sem birom,de ha választani kéne...
2012. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen Monster-t ihattál de a sima nem olyan édes kb. Mint a Watt,hell, ... stb. érdemes lenne még egyszer kipróbálni (Ha olyan szar lenne nem lenne világmárka) persze csak ha akarod .. :D
2012. szept. 12. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
na, amúgy nem mondom, hogy nincs igazad, és ha jól emlékszem nem hütött volt, amikor én kostoltam,vagy már nemtom mi volt a bajom vele.most is zemeztem vele a boltban ,de aztán inkább a burnnél maradtam most.:)teszek még egy próbát,holnap kipróbálom vmelyiket.:)
2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
monstert nem azért isznak sokan mert húú de jó hanem mert szar az ízlésük meg ez a divat. Aki tudja mi a jó az burnt, bombát meg ilyesmit iszik.
2012. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagy divat a monster, de ha olyan szar lenne senki nem inná...
2012. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!