Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok Nyíregyházán, olyan...

Tudtok Nyíregyházán, olyan kajáldát (nem feltétlen étterem, hanem jó pizzás, gyros-os is. ) ahol elfogadnak üdülési csekket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami kint van az állatparknál... nem tudom mi a neve, de vmi vonat a neve :D Ott már voltam én is csekkel, és elfogadják! :)
2012. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén első vagyok. Gyrososnál nem nagyon szokták szerintem elfogadni...
2012. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az étterem? Milyen tapasztalatod van róla?
2012. szept. 5. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, étterem. Kétszer voltam már ott, és szerintem jó hely! :) Az árak is elfogadhatóak, és az ételek sem hagynak kivetnivalót! Megkerestem, hogy pontosan mi a neve, és itt az oldala:

[link]


Csak a csekkel vigyázz, mert már sok helyen nem fogadják el, ahol korábban elfogadták, mert elvileg már nem adnak ki ilyen csekkeket, és néhányan nem is kötöttek szerződést az üdülési csekkre (nekem szállásfoglalásnál volt ilyen tapasztalatom). De kérdezz rá mielőtt mész.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél! Köszönöm szépen! :)
2012. szept. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!