Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Monster energy drink gyúrás...

Monster energy drink gyúrás közbe?

Figyelt kérdés
Láttam a Monsteres doboz oldalán hogy van az energia italban Arginin, Ginseng stb... Ezeknek elvileg építő hatásuk van annak aki gyúr. Szerintetek?

2012. szept. 2. 19:49
 1/3 anonim válasza:
0%
jah ... NEKEM segített naponta 5 órát járok gyúrnii... (abból élek)... gyúrás közben 1-2 monstert meg ihatsz ... de többtől meghalsz...
2012. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem felejtsd el a szénsavas cuccokat edzés közben... a másik meg az hogy nem minden embernek reagál a szervezete jól az energia italra... meg hát ugye az arginin sem szívódik fel azonnal. Lehet h az első kommentelőnek hatásos 5 óra hosszú idő de egy olyan embernel aki max 2 órát edz annak közben felesleges... havagy már 18 akkpr ajánlom a Hot Bloodot... nah az értelmes termék ilyen alkalmakra (természetesen nem kezdőknek)
2012. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. válaszoló hülye, amúgy meg tele van cukorral, én nem innám meg hogyha testet építenék még tömegelő étrenddel sem.
2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!