Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hosszú távon lehet bajom a...

Hosszú távon lehet bajom a "porkajáktól"?

Figyelt kérdés
Ha hosszú távon napi rendszerességgel eszek főzős porlevest és olyan tésztát ami össze van keverve gyárilag fűszerrel meg ki tudja még mivel és ha kifőzöm akkor "finom" lesz, de minden nap eszek tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt, akkor lehet belőle bajom?

#leves #porkaja
2012. aug. 28. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

20-23 éves koromban, kollégistaként én is csak ezeket ettem és semmi bajom sem volt. Sőt akkortájt napi 2 liter kólát is ittam hozzá.


32 évesen meg salátákon élve mehettem epeműtétre...


Már rég nem értem. Mi mivel van összefüggésben.

2012. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sok adalékanyag miatt, amire semmi szüksége a szervezetnek, lehet. Én heti rendszerességgel ettem, tönkre vágtam vele magam... Mindegy, hogy mellé mit eszel, ha bekerül a szervezetedbe a sok szemét is. Azóta extrán oda kell figyelnem arra, hogy mit eszek, semmi mű kaja, bolti fűszerkeverék, stb. Azóta jól vagyok. Azóta néha ettem ilyesmit, egyből meg lett a böjtje. Persze különbözőek vagyunk, nem mindenkinél alakul ki betegség. De kialakulhat. Ha belegondolok, hülye voltam, hogy anno sajnáltam az időt arra, hogy normális, finom ételt készítsek magamnak, helyette ettem a szemetet. Most már nincs választási lehetőségem.
2012. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!