Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hooters...

Mit gondoltok a Hooters étteremláncról?

Figyelt kérdés

Hamarosan nyit nálunk egy olyan étterem, ahol, tudjátok, nagymellű lányok szolgálják ki a vendégeket.

Mondjátok el őszintén a véleményeteket.



2012. aug. 24. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet.

Olvastam róla, és ismerem az üzletpolitikájukat.

Nem a nagy mell a lényeg, hanem a mosolygós lányok, a kedves kiszolgálás.

Szerintem bőven ráfér a magyar éttermi kultúrára egy kis kitekintés!

Jó egy kicsit kiszakadni a "vonala" karótnyelt pincérkiszolgálásból, sőt, nagyon sok esetben lehet találkozni nagyképű, arrogáns kiszolgálással, stb.

Nem fog ártani, ha néhány szaktekintélynek hazudott ősvendéglátós szembesül a vendéglátás alapjaival, az emberközelibb, vendégmarasztalóbb stílussal, még ha az lazább keretek között is mozog, mint a megszokott.


Ételek terén is jót fog tenni egy kis vérfrissítés.

Egyrészt annak ellenére, hogy mindennek el van hordva az amerikai konyha, (valójában nem egészen úgy van az) azért a jó kaják, ott is jó kaják, és bármennyire fáj, a trendet ők diktálják.

Másrészt ismerve a magyar vendégkör szemellenzős étkezési szokásait, nem árt ha mással is ismerkednek, és nyitottabbá válnak az új dolgokra.

2012. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*vonalas
2012. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég érdekesen fogalmaztad meg a véleményedet Első válaszadó. Én is hallottam olyat, hogy ezeknek a lányoknak mindig kedvesnek kell lenniük. Remélem, hogy a vendégek nem azért térnek be ebbe az étterembe, hogy a csinos nőket bámulják, hanem azért, hogy jól érezhessék magukat egy ilyen légkörben. Én is úgy gondolom, hogy a vendégeknek meg kell tanulniuk azt, hogy nem a külső számít, hanem a belső.


Én nő létemre elmennék oda egyszer a párommal. Nem leszek féltékeny :D

2012. aug. 24. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik része volt annyira érdekes, én ebben élek, máshoz se értek csak a vendéglátáshoz, és látom az alapvető hibákat.

(ha a kritikai részre gondoltál)

Jó nők bámulásához meg vannak ennél speciálisabb helyek, szóval a "legenda" meg az újdonság miatt lehetnek próbálkozók, de biztos vagyok benne, hogy minden csoda 3 napig tart, és nem ez lesz a jellemző.

Pláne, ha rendes forgalmuk is lesz, akkor aztán bámulhatják is őket, úgyis a melóra fognak koncentrálni, azt se fogják tudni hol áll a fejük, szóval nem eszik azt a kását olyan forrón. :D

2012. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy a csajok létszáma ahhoz, hogy legyen idejük mosolyogni.


Amúgy érdemes megjegyezni, hogy Hooterst nyitni iszonyat nagy kockázat. Olyan helyeken, mint Berlin vagy Düsseldorf vagy Bécs tönkrement 2-3 év alatt, de olyan kisvárosban, mint Felsőőr (Oberwart, alig 10 ezren laknak ott, alsóőrrel együtt.) már több, mint 5 éve megvan! Grazban meg kettő is van belőle. A negyedik meg Kapfenbergben van, ami meg szintén egy kisváros 21 ezer lakossal, de egy fontos főútvonallal.


A magyar Hooters Facebookja meg maga az ellentmondás. Vagy csupa dícséret, vagy csupa szidás. (rossz kaja, lassú kiszolgálás)

2014. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!