Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az IKEA-ban szerinted milyen...

Az IKEA-ban szerinted milyen mínőségű az étel? + Szerinted drága?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem drága (a mai világban), a minősége szerintem egész jó, de persze nem annyira, mint az otthon, nagy odafigyeléssel és válogatással készült egészséges kaja. De sokkal jobb, mint a menza vagy a Meki.
2012. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ára szerintem közepes. Van ami kimondottan drága,de amit mi szoktunk enni (husgolyók:D) az nem annyira. Minősége az egész jó:) Tavaly karácsonykor ettem sült pulykacombot,lilakápival..Hát valami isteni finom volt!:)

Mekihez képest jó árban.Ha azt nézzük hogy hétköznap Ikea family tagoknak ingyen pia jár fent az étteremben.. (Kávé,tea) S az is jó,hogy amig eszünk,addig a lányunk is biztonságban játszhat ott középen. Meg van pelenkázó is,nincs az hogy úristen hova szaladjak ha gond van. Mig egy rendes étteremben sokszor nincs ilyen lehetőség.

2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt alkalmam ott enni,mindig rengetegen vannak, nekem olcsónak tűnik.
2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!