Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itthon leveles tésztám...

Van itthon leveles tésztám meg gyorsfagyasztott erdeigyümölcsöm. Mit süssek belőle?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nyújtsd ki a tésztát vágj belőle nagyobb kockákat, a gyümölcsöket egy kis cukorral a tűzhelyen karamellizáld meg rakd kis kanállal a kockákba majd hajtsd fel táska alakúra.Be a sütőbe mig aranybarna nem lesz. Tegnap ugyanezt csináltam, bár volt itthon egy kis nutella is azzal is töltöttem megpá táskát isteni lett :)
2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én túrót kevernék el cukorral és tojássárgával, abba keverném a gyümölcsöt és ezzel tölteném meg a tésztát.
2012. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Téglalap alakúra szoktam végni, egyik felét bevagdosom középen, ezt hajtom majd rá a töltelékre, töltelék vanília puding és rá a gyümölcs.
2012. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!