Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá őket hogy...

Hogyan vegyem rá őket hogy elengedjenek kocsmázni?

Figyelt kérdés
Szóóval annyi lenne, h nem igazán engedik itthon, h igyak(alkoholt). Elvileg 2 pohár sör van megengedve discoba is(na mondjuk nem egészen azt iszok:D). De el akarok járni időnként inni haverokkal. Most nem arra gondolok h gerelyrészegre iszom magam mint a 'józsibá'. És hogy ennek a megengedését h lehet elérni?

2012. aug. 17. 09:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és az a vicc h velem egyidős haver minden hétvégén gerelyrészeg, énmeg sehol semmi...
2012. aug. 17. 09:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy mégis?
2012. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Felétek valami rang vagy mértékegység, ha valaki sokat iszik a haverokkal? Remek hely lehet.
2012. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Kiváncsi lennék hány éves vagy?

Mièrt baj az hogy nem ihatsz? Ha jól érzed magad úgy hogy nem iszol akkor mi bajod van ezzel? ÉN se ittam a diszkóban legfeljebb 2 sherry-öszilét. mégis jól éreztem magam.

2012. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na hallod most nem leszel vagánygyerek mert nem csapatod szét magad minden hétvégén és nem okádod tele a kocsmát. Hát gratulálok a felfogásodhoz
2012. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tudtam h megjelennek a 'ne igyá' hülye gyerek' típusú emberek. és nem, nem rang h iszik vki, de én a KULTÚRÁLT ivásról beszélek, nem a gerelyrészegségről. szal ha vki EHHEZ tud hozzászólni, tanácsot adni, akkor írjon kérem. mellesleg 15 vagyok
2012. aug. 17. 10:16
 7/13 anonim ***** válasza:
kulturáltan igyál vizet. 15 évesen gyerek vagy örülj a két pohár sörnek és, hogy járhatsz diszkóba. Mielőtt ezzel jönnél nem vagyok begyöpösödött majd rájössz ha a kölköd ennyi idősen kocsmázni akar. (most azt mondod simán megengedem de majd meglepődsz mennyire megváltozik a felfogásod ha benő a fejed lágya.)
2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kulturált ivás - még felnöetteknek is - eléggé kimerül a két pohár sör szinten.

Egy GYEREKnél max. üdítö jöhetne szóba, már az egy-két pohár sör is túl sok.

A szüleid helyében SEHOVÁ nem engednélek, ha nem tartiód be a megállapodásokat.

2012. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Phoney ***** válasza:
Ez olyasmi lehet, mint a felelős szex 11 évesen.
2012. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
XD XD XD. Akkor sem értem h minek akarsz 2 pohár sörnél többet inni. 15 évesen már ennyinek is hatnia kell és ebben ki is merült a kultúrált ivás
2012. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!