Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha éhes vagy és nem eszel,...

Ha éhes vagy és nem eszel, attól lehet bajod?

Figyelt kérdés

honnan tudjam, hogy mennyit kell enni? meg, hát az evés hozza meg az étvágyat, így ha egyik nap keveset eszek, akkor másnap is keveset kívánok, ha meg sokat ettem, akkor másnap már nem elég a közepes adag, mert tökre éhes leszek.

szóval?


2012. aug. 16. 14:12
 1/6 anonim válasza:
54%
Ha éhes vagy és nem eszel, attól lehet bajod? - Max. meghalsz.
2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feljön a gyomorsavad ami iszonyat rossz érzés
2012. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valszeg és ki is marja a gyomrom, de hát ha mindig ennék, amikor éhes vagyok, akkor még dagadtabb lennék, nemde?
2012. aug. 16. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:

hát az attól függ hogy mennyit és mit eszel

pl ha éhes vagy és eszel gyümölcsöket az nem egyenértékű azzal ha benyomnál egy hatalmas pizzát

annyit egyél hogy se éhesen, de se dugig zabálva, alig birsz megmozdulni állj fel az asztaltól

2012. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor egyél mikor tényleg éhes vagy. Nem lehet h csak azért vagy sokszor éhes mert unatkozol?? Szokott ez így lenni. Igayából nem is vagy éhes csak jólesik
2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát ha nem is unatkozás miatt, de szokott úgy lenni, hogy valami miatt egész nap jön velem szembe a pizzareklám és estére úgy megéhezem rá, hogy tényleg éhességet érzek, persze nagy akaratervőel le lehet róla mondani, ha nem káros


a másik meg az, ha akkor ennék, amikor éhes vagyok, akkor egyszer ennék 15 órakkor, de hát akkor meg nagyon nem lehet mit, mert dolgozni kell

2012. aug. 17. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!