Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tej egészséges?

A tej egészséges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem,pont ezért issza annyi ember.
2012. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Túl sok semmiből nem egészséges.

A tejről is kitalálták már, hogy nem egészséges, ennek ellenére én azt mondom, ésszerű mennyiségben, ha az ember változatosan eszik-iszik, akkor igen, egészséges a tej.

2012. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Na, ez tipikusan az a kérdés, amiről több száz oldalnyi tanulmány készült pro és kontra, aztán döntsd el, kinek hiszel. Én nem alkotok róla véleményt, mert nem értek hozzá. Minden esetre ha egészséges ha nem, én szeretem az ízét, úgyhogy iszom. Csokit, chipset, egyéb nassolnivalókat, kész és félkész ételeket, cigit, cukrozott üdítőket nem veszek, ha a tej egészségtelen, akkor bevállalom, ennyit "bűnözhetek".
2012. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A bociknak biztos. Az üzletit meg mindenki ihatja. Az már nem tej.
2012. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz akkor tudsz szerezni friss bocitejet. Én ittam kecske meg bocitejet is házit. Nagyon finom és egészséges is.

Kűlciumforrás és rengeteg zsírt megköt, ami így nem rakódik le úszógumiként.

2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

csak az apatej. de az is csak akkor, ha hosszan gargalizálsz vele és lenyeled még meleg:)))


A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.



Neked azt üzenem , hogy igyál sokat .

Amúgy nagy paraszt lehetsz , mi az , hogy " még meleg"

az helyesen : míg meleg

te paraszt

2012. aug. 13. 12:15
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem, mert testidegen fehérjéket tartalmaz, amik gyulladásokat okoznak, pl. pattanásokat. Amióta elhagytam a tejet, sokkal szebb a bőröm. Amúgy a laktózzal is van valami probléma, mert egy csomó ember érzékeny rá. Nem csoda, miért innánk olyasmit, ami állatkölykök (bocik) táplálása céljából termelődik? Gondoljunk bele, mennyire máshogy táplálkozunk, mint ők...A füvet sem ennénk meg, akkor a tejet miért fogyasztjuk?
2012. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

8. Szar lehet neked. Én rengeteg tejterméket eszek és olyan az arcom mint a babapopsi. Nem olyan büdös hanem olyan sima.

Az alergiára meg annyit h akkor miért alergiásak egyesek a lisztre, olajos magvakra, eperre, málnára, csokira.... stb? Tán azt sem kéne ennünk.

2012. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

13:58

Lisztet valóban nem kellene ennünk. A többiről nem tudok nyilatkozni, én sok olajos magvat és gyümölcsöt fogyasztok. A bőrprobléma van, akit elkerül, de a belső gyulladásoktól nem ment meg az, hogy a bőrödön nem látszik a tejfogyasztás. Mindegy, majd meglátod...egyszer.

2012. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
13:06 miért lett lepontozva??? Mellesleg a számból vette ki a szót, az én tapasztalataim teljesen ugyanezek. Semmilyen erős gyógyszer nem használt, elhagytam a tejtermékeket és a gabonaféléket, és voilá! Nézzetek utána a paleolit táplálkozásnak, csak ajánlani tudom!:)
2012. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!